• Tarptautinis investicijų ir inovacijų forumas Vitebske

  Baltarusijos PPR Vitebsko skyrius kviečia Lietuvos įmones dalyvauti Tarptautiniame investicijų ir inovacijų forume, kuris vyks spalio 21-22 d. Vitebske.

  Forumo metu veiks gaminių ir investicinių projektų paroda. Vyks konsultacijos ir diskusijos, susitikimai:

  • investicinis Vitebsko regiono patrauklumas,

  • investavimo sutarčių pasirašymas,

  • konsultacijos verslo ir investavimo klausimais,

  • verslininkų susitikimai,

  • įmonių, miestų ir viso regiono pristatymas.

  Pagrindinės Vitebsko regiono pramonės šakos yra elektros energijos gamyba, naftos perdirbimas, mašinų gamyba, lengvoji ir maisto pramonė. Daugiau kaip 30 proc. darbingo amžiaus gyventojų dirba pramonės įmonėse. Regione veikia 300 stambių ir vidutinių įmonių, 3000 smulkių įmonių ir apie 30 000 individualių verslininkų. Didžiausi pramonės centrai yra Vitebskas, Polockas ir Orša. Vitebske veikia Laisvoji ekonomikos zona, kurioje jau yra įgyvendinta daugiau kaip 30 investicinių projektų.

  Vitebsko regionas turi didelį eksporto potencialą (11 proc. visos Baltarusijos užsienio prekybos). Pagrindinės eksporto prekės yra naftos produktai, polietilenas, akriliniai dažai, avalynė, tekstilės gaminiai, televizoriai, kilimai, statybinės medžiagos.

  Susidomėjusius prašome kreiptis į Baltarusijos PPR Vitebsko skyrių iki spalio 5 d. (tel.: +375 212 37-22-70; faksas: +375 212 36-24-13; el. paštas: ved@cci.vitebsk.by
  , interneto svetainė: www.cci.vitebsk.by
  ).

Skip to content