• Naujienos
 • Tarptautiniame tekstilės renginyje – daugiau nei 400 įmonių iš 36 pasaulio šalių

  Trečius metus iš eilės vyko tarptautinis tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginys Textile Connect 2022. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų kartu su Enterprise Europe Network partneriais iš Švedijos, Almi Företagspartner Jönköping AB organizuotas virtualus renginys šiais metais taip pat buvo itin populiarus, pritraukdamas beveik 400 įmonių iš 36 pasaulio šalių. Sulaukta susidomėjimo ne tik iš Europos, bet ir iš Azijos ir Afrikos šalių įmonių. Įvyko virš 400 tarptautinių susitikimų.

  Enterprise Europe Network, kuris Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikia jau daugiau nei 10 metų, partnerių dėka informaciją apie planuojamą renginį turėjo galimybę viešinti įvairiuose užsienio šalių regionuose – tai lėmė didžiulį susidomėjimą bei garantavo dalyvių įvairiapusiškumą. Lietuvoje veikiantys Vilniaus bei Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Lietuvos inovacijų centru taip pat prisidėjo prie renginio bendraorganizavimo, pakviesdami savo regionų įmones jungtis prie tarptautinės tekstilės platformos.

  Trečią kartą vykusiame renginyje dalyvavo 50 Lietuvos tekstilės gamintojų, tekstilės sektoriaus paslaugų teikėjų bei dizainerių, kurie turėjo daug susitikimų su potencialiais partneriais užsienyje. Kai kurios įmonės per 3 renginio dienas dalyvavo net keliolikoje tarptautinių susitikimų. Jos džiaugėsi, kad pasinaudodamos nemokama, techniškai paprasta naudotis bei papildomų investicijų nereikalaujančia prisijungimo galimybe galėjo susitikti su žaliavų tiekėjais, gamybos paslaugų teikėjais, agentais ar distributoriais iš artimojo ir tolimojo užsienio.

  „Esu teigiamai nustebinta Textile Connect 2022 organizavimu. Turėjau šiokį tokį neigiamą nusistatymą prieš virtualius susitikimus ir tokio pobūdžio renginius, tačiau šįkart buvau nustebinta. Pirma, paprasta registruotis, kviesti ir atsiliepti į kvietimą susitikti – kontaktų renginio platforma labai gerai parengta. Antra, dalyvių skaičius stebina – jis tikrai didelis ir pakankamai įvairus. Trečia, organizatoriai neapsiriboja tik renginiu, tačiau atrodo susirūpinę ir jo tiesiogine nauda dalyviams. Tai paperka ir norisi tik daugiau tokių renginių“, – rašė Irma Sereikienė, atstovaujanti UAB Daisita, kurios specializacija – moteriškų, vyriškų bei vaikiškų drabužių bei namų tekstilės gamyba.

  UAB Avinfis, kurio specializacija – tiesioginė spauda ant audinių, Textile Connect renginyje dalyvauja trečius metus iš eilės. Įmonės direktorius Andrius Vegys, per tokio tipo platformas suradęs ne vieną partnerį užsienyje teigia, kad čia kiekvienais metais sutinka naujų įmonių, kurioms aktualios jų teikiamos paslaugos, todėl tai puikus ir mažai laiko atimantis būdas surasti partnerių užsienyje.

  Renginio Textile Connect 2021 iniciatoriai, Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmai, kaip ir partneriai Švedijoje, priklauso tarptautinei tekstilės ir mados sektoriaus darbo grupei, kurios tikslas – padėti tekstilės įmonėms bei tekstilės sektoriaus paslaugų teikėjams plėsti savo veiklą, surasti naujus partnerius užsienyje, dalyvauti tarptautiniuose renginiuose ir projektuose bei dalintis savo žiniomis ir patirtimi. Darbo grupės, kuri priklauso Enterprise Europe Network tinklui, dėka, tekstilės sektoriaus įmonės gali dalyvauti įvairiuose tarptautiniuose B2B renginiuose įvairiose šalyse, prisijungti prie verslo misijų, dalyvauti informaciniuose renginiuose – seminaruose, dalintis patirtimi bei surasti naujų partnerių.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai džiaugiasi, kad pasiteisinusi renginio koncepcija šiemet dar kartą pasitvirtino ir neabejoja, jog Textile Connect taps kasmetiniu tekstilės sektoriaus renginiu bei pritrauks dar daugiau įmonių iš viso pasaulio.

  Artimiausi  Enterprise Europe Network organizuojami tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginiai:

  1. Smart & Technical Textiles– Išmaniajai ir techninei tekstilei skirtas B2B renginys.

  Tipas: Fizinis (Vokietija, Frankfurtas –  birželio 21-24 d.,  Weimanas – rugsėjo  21-23 d.) bei virtualus ( birželio 1 – rugsėjo 30 d.)

  Data: birželio  1 – rugsėjo 30 d.

  Daugiau informacijos ir registracija: https://smart-tech-textiles.b2match.io/

  Registracija iki rugsėjo 30 d.

Skip to content