• Naujienos
 • Tarptautinėje mokslinėje konferencijoje – Finansininkų klubo atstovai

  Tarptautinėje mokslinėje konferencijoje – Finansininkų klubo atstovai

  Lapkričio 24 d. Aleksandro Stulginskio universitete vyko tradicinė 10-oji tarptautinė mokslinė konferencija „Apskaita ir finansai: mokslo ir verslo partnerystė“, kurios vieni rengėjų – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Finansininkų klubas.

  Konferenciją atidarė ir svečius pasveikino ASU rektorius prof. Antanas Maziliauskas, sveikinimo žodžius tarė Kauno PPA rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis, Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkė Judita Stankienė ir konferencijos šeimininkė – Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanė prof. Astrida Miceikienė.

  Rūmų Finansininkų klubas pakvietė skaityti pranešimus keletą dalyvių. Klubo narys AB „Citadele“ banko Kauno filialo valdytojas Mindaugas Bičkauskas skaitė pranešimą „Verslo kliūčių žemėlapis 2016“. Finansų ministerijos Audito, apskaitos ir nemokumo valdymo departamento direktorės pavaduotojos Paulės Svorobovičienės pranešimo tema „Apskaitos direktyvos pokyčiai ir jų įtaka nacionaliniam apskaitos reglamentavimui“. Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Finansų ministerijos Atrankos ir paramos auditui departamento Analitinio modeliavimo skyriaus vedėjas Vytenis Zaskevičius konferencijos svečiams pristatė pranešimą „Modernus požiūris į mokesčių mokėtojo elgsenos analizę ir modeliavimą: kooperacija su akademine visuomene susiduriant su didelių duomenų masyvų tvarkymo keliamais iššūkiais“.

  Pranešėjai sulaukė daug klausimų, vyko diskusijos.

  Mokslininkai iš Čekijos, Latvijos ir Estijos universitetų nagrinėjo apskaitos, audito, įmonių finansų, švietimo, mokymo(-si) apskaitos ir finansų sričių mokslinių tyrimų rezultatus.

Skip to content