• Tarptautinė darbdavių generalinė asamblėja

    Rytų Europos šalių darbdavių organizacijų  atstovai rinkosi į darbdavių tarptautinės konsultacinės tarybos generalinę asamblėją Krokuvoje (Lenkija). Renginių ciklas prasidėjo ekonomikos vadovų susitikimu „Atverk akis“ (Open Eyes Economy Summit). Jame vyko konstruktyvūs pristatymai apie šiandienos iššūkius ekonomikoje, buvo ieškoma ekonomikos gyvybingų sprendimų ateičiai.
    Gavus kvietimą tarptautinės darbdavių  konsultacinės tarybos generalinėje asamblėjoje svečio teisėmis, dalyvavo Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos atstovas Alfredas Jonuška, Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius. Jis perskaitė ir įteikė Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidento Benjamino Žemaičio sveikinimo laišką asamblėjos nariams.
    Sveikinime pažymėta darbdavių vienijimosi būtinybė  įvairiais formatais.
    Tarybos prezidentas Andzej Malinowski pateikė pasiūlymą Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmams prisijungti prie Rytų Europos šalių darbdavių organizacijų tarybos nario teisėmis. Lieka laukti Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidiumo sprendimo. Tai būtų puiki galimybė išplėsti partnerių ratą.
    Darbdavių asamblėjoje didelis dėmesys buvo skirtas diskusijai apie pasirengimą artėjančios krizės suvaldymui, pagalbos priemonių mažoms ir vidutinėms įmonėms, kaip labiausiai pažeidžiamoms, aptarimui.
Skip to content