• Tarp konkurso „Metų kaunietė 2013“ finalisčių – Laimutė Anužienė

  Tarp konkurso „Metų kaunietė 2013“ finalisčių - Laimutė Anužienė

  Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrui jau dvidešimt metų vadovaujanti Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės narė pateko į konkurso finalą tarp šešių žymių miesto moterų. L. Anužienė finale pagerbta už nuoseklumą.

  Ilgametės įstaigos vadovės pastangų dėka centras tapo didžiausia profesinio mokymo įstaiga šalyje. Mokinių skaičius išaugo daugiau nei dešimteriopai: nuo 300 iki 3,5 tūkst. Atnaujinti pastatai, iš pagrindų pasikeitė specialybių, kurių mokoma, sąrašas. Kas šeštas šio centro darbuotojas yra mokslų daktaras. Be to, direktorė su centro bendruomene aktyviai prisideda prie visuomeninio ir kultūrinio Kauno gyvenimo paįvairinimo.

  Kaunas
  tampa atviru, jaukiu ir šiuolaikišku didmiesčiu. Esate pavyzdys, kad žmonės, mylintys savo miestą ir savo šalį, daro stebuklus. Aktyvios, veiklios ir kūrybiškos Kauno moterys daug prisideda prie pozityvių permainų mieste, – renginio metu sakė šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė. – Visų jų akys nuostabios, veidai – gražūs, darbai – didingi“, – negailėjo komplimentų visoms šešioms renginio finalo dalyvėms prezidentė.

  Kaip žinia, konkurso „Metų kaunietė 2013″ nugalėtoja tapo menininkė Jolanta Šmidtienė, sukūrusi miestui įspūdingą Kalėdų eglę.

Skip to content