• Naujienos
 • Tarp geriausių Latvijos partnerių – UAB „Interjero elementai“

  Latvijos įmonių rūmai geriausiomis šios kaimyninės šalies bendrovių partnerėmis pripažino tris Lietuvos bendroves: Kauno PPA rūmų narį, saloną „Interjero erdvė“ valdančią UAB „Interjero elementai“, kosmetikos ir parfumerijos prekybos bendrovę „Douglas LT“ ir audito paslaugas teikiančią „Grant Thornton Rimess“.

  Giedrius Bučas, „Interjero erdvė“ direktorius ir vienas iš savininkų, sako, buvo nustebęs kuomet Iš 17 pretendenčių laimėjo ir jie.

  „Esame trys vienodai prisidėję partneriai. Asmeniškai manau, kad laimėti padėjo iniciatyva – esame ne tik Latvijos bendrovių, kurių produktus pardavinėjame Lietuvoje, partneriai. Kartu su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra kviečiame Latvijos įmones pradėti prekiauti Lietuvoje – tam tikslui Kaune jau antrus metus rengiame kontaktų muges“, – sako G. Bučas.

  Artimiausiuose bendrovės planuose – partnerystės plėtra su partneriais – Latvijos bendrove, gaminančia rankų darbo žvakes „Munio candela“ ir kitais.

  Latvijos įmonių rūmai geriausiomis šios kaimyninės šalies bendrovių partnerėmis pripažino tris Lietuvos bendroves: Kauno PPA rūmų narį, saloną „Interjero erdvė“ valdančią UAB „Interjero elementai“, kosmetikos ir parfumerijos prekybos bendrovę „Douglas LT“ ir audito paslaugas teikiančią „Grant Thornton Rimess“.Giedrius Bučas, „Interjero erdvė“ direktorius ir vienas iš savininkų, sako, buvo nustebęs kuomet Iš 17 pretendenčių laimėjo ir jie.“Esame trys vienodai prisidėję partneriai. Asmeniškai manau, kad laimėti padėjo iniciatyva – esame ne tik Latvijos bendrovių, kurių produktus pardavinėjame Lietuvoje, partneriai. Kartu su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra kviečiame Latvijos įmones pradėti prekiauti Lietuvoje – tam tikslui Kaune jau antrus metus rengiame kontaktų muges“, – sako G. Bučas.Artimiausiuose bendrovės planuose – partnerystės plėtra su partneriais – Latvijos bendrove, gaminančia rankų darbo žvakes „Munio candela“ ir kitais.

Skip to content