• Tarp geriausių Europos pilių-viešbučių – „Best Baltic Panemunės pilis“

  Tarp geriausių Europos pilių-viešbučių – „Best Baltic Panemunės pilis“

  Autoritetingas britų dienraštis „The Independent“ metų pradžioje paskelbė Europos geriausių pilių, kuriose galima apsistoti, sąrašą. Jame galima pamatyti ir Panemunės pilį, kurioje veikia nedidelis viešbutis-restoranas „Best Baltic Panemunės pilis“. Bendrovės „Liuks“ valdomas viešbutis atsidūrė greta „Castello di Velena“ (Italija), „Château de la Treyne“ ir „Hotel le Château Fort du Sedan“ (Prancūzija), „Chateau d’Ouchy“ (Šveicarija), „Kokkedal Castle“ (Danija), „Castell Son Claret“ ir „Castell de Celra“ (Ispanija), „Chateau Herálec Boutique Hotel Club Resort“ (Čekija).

  „XVIII amžiaus pilis ant Nemuno upės kranto buvo labai svarbi vietos dvariškių gynybai; šiandien tai yra tiesiog graži pasaulio dalis. Kaip viešbutis nuo 2014 metų atidarytos pilies kambariai sukuria autentiškumo pojūtį savo sienų gobelenais, antikvariniais baldais ir netgi lovomis su baldakimais“, – pilį aprašo „The Independent“. Nakvynė Panemunės pilies viešbutyje atsieina nuo 70 eurų.

  Manoma, kad patekus į šį sąrašą, išaugs ne tik Panemunės pilies viešbučio žinomumas, bet ir lankomumas. Tuo labiau, jog panašių viešbučių regione nėra.

  Pažymėtina, jog tai yra mažiausia kaina tarp visų 9 „geriausiųjų“ sąrašo dalyvių. Kiek brangiau – nuo 89 eurų – kainuoja nakvynė Prancūzijos viešbutyje „Hotel le Château Fort du Sedan“, o kitur ji dar brangesnė.

  Skaitykite daugiauSkip to content