• Naujienos
 • Šventinis Marketingo vadovų klubo susitikimas: 2024-ųjų, klubo jubiliejinių metų planai ir LDK didikų meniu degustacija

  Sausio 16 dienos popietę Marketingo vadovų klubas šventiškai pradėjo naujus 2024-uosius metus, pakviesdamas klubo narius į pirmąjį metų susitikimą. Neatsitiktinai buvo pasirinkta ir originali susitikimo vieta – Kauno senamiestyje įsikūręs restoranas „Antis rūsy“.  Mat 2014 metais, birželio 10 dieną Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (KPPAR) įsteigtas marketingo specialistams skirtas klubas šiais metais minės 10 metų jubiliejų.

  Šventiniame Marketingo vadovų klubo susitikime klubo vadovas Sigitas Čiapas dėkojo nariams už kūrybinę bendrystę ir aktyvią klubinę veiklą visais 2023 metais, pristatė 2023-ųjų metų klubo veiklos ataskaitą, buvo aptartos strateginis klubo veiklos planas 2024 metams.

  Po oficialios renginio dalies narių laukė šventinė padėkos vakarienė. Restorano „Antis rūsy“ savininkas Almantas Kirvaitis Marketingo vadovų klubo nariams pristatė Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) laikais didikų puotose pamėgtų patiekalų meniu, svečiai mėgavosi degustacija. Didžiuliu netikėtumu buvo tai, kad pagrindinių patiekalų degustacija vyko taip, kaip įprastai vykdavo LDK laikais – valgant rankomis. „Didikai valgydavo rankomis ir mėgdavo jas nusivalyti į barzdas, rūbus, paglostydami šunį ir kitais mums labai neįprastais būdais“, – LDK laikų didikų įpročių subtilumais dalinosi restorano „Antis rūsy“ savininkas Almantas Kirvaitis.

  Akivaizdu, ši istorinė vakarienė nukėlė svečius į tikrus Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę menančius laikus ir suteikė nūdienai neįprastų patyrimų ir taip pat smagių emocijų, daug juoko, šilto tarpusavio bendravimo jaukioje aplinkoje.

  Dėkojame  restorano „Antis rūsy“ savininkui Almantui Kirvaičiui už šiltą ir labai svetingą priėmimą. Taip pat visų dalyvių vardu labai dėkojame Marketingo vadovų klubo narei „Hegelmann Group“ marketingo vadovei Agnei Ambrazevičienei už originalias ir labai mielas dovanas klubo kolegoms.

  Sakome „AČIŪ“  visiems susirinkusiems ir paminėjusiems drauge naujus, jubiliejinius, KPPAR Marketingo vadovų klubo metus. Lauksime kituose mūsų renginiuose.

  Apie KPPAR Marketingo vadovų klubą.

  Marketingo vadovų  klubo susikūrimo tikslas – profesinės informacijos sklaida, narių kompetencijos kėlimas, kūrybinių sprendimų skatinimas, dalijimasis žiniomis ir patirtimi.

  Klubo nariai renkasi kartą per mėnesį, dalijasi turima patirtimi, diskutuoja aktualiomis temomis, kelia kompetenciją ir skatina kūrybinius sprendimus, kviečia į svečius marketingo  srities žinovus ir gilina savo žinias.

  Norinčius tapti šio klubo nariais maloniai kviečiame susisiekti, susipažinti ir sudalyvauti viename klubo susitikime svečio teisėmis. Daugiau informacijos apie klubą ir kontaktus pasiteiravimui rasite čia.

Skip to content