• Naujienos
 • Šventinis bendruomenės vakaras – gruodžio 7-ąją

  Artėjant gražiausioms metų šventėms Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bičiulius pakviesime į metinį verslo bendruomenės vakarą „Ateities spektras“. Drauge žengdami į 2019-uosius, pasveikinsime metų nominacijų laureatus, pasidžiaugsime turininga koncertine programa. Vieną jos paslaptį jau išduosime – mums koncertuos jau 14 sezoną Lietuvoje ir už jos ribų grojantis Kauno miesto simfoninis orkestras. Orkestro diskografiją sudaro daugiau nei tuzinas kompaktinių plokštelių, kurios įrašytos ir išleistos bendradarbiaujant su žymiausiais šiandienos balsais: Dmitri Hvorostovsky (baritonas, Rusija), Lawrence Brownlee (tenoras, JAV), Stefano Secco (tenoras, Italija), Aleksandrs Antonenko (tenoras, Latvija), John Osborn (tenoras, JAV) ir kitais. Kaune įrašytos kompaktinės plokštelės ne kartą buvo paskelbtos geriausiomis pasaulyje ir nominuotos „Grammy“.

  Neabejojame, kad į renginį tradiciškai susirinks apie 300 dalyvių. Kviečiame jau dabar rezervuoti savo kalendoriuose gruodžio 7-osios vakarą. Iškilmingas vakaras vyks Raudondvario  dvaro Menų inkubatoriuje.

  Bilieto kaina (užsiregistravusiems į renginį ir sumokėjusiems iki spalio 31 d.): 65,00 Eur /1 asm; 120,00 Eur /2 asm.

  Bilieto kaina (užsiregistravusiems į renginį ir sumokėjusiems po spalio 31 d.): 80,00 Eur /1 asm; 140,00 Eur /2 asm.

  Registracija vyksta iki lapkričio 30 d. el. paštu andreja.starkute@chamber.lt, tel. 8 614 08 527.
  Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.

  Maloniai prašome prisidėti prie šio šventinio vakaro kūrimo. Jūsų įmonės parama būtų reikšminga ir graži dovana visai rūmų bendruomenei. Kviečiame iki spalio 19 d.  išsirinkti, kuri rėmimo pozicija Jums būtų priimtiniausia. Galbūt norėtume dovanoti bendruomenei orkestro koncertą? Galbūt šventinę nuotaiką sukursiančias dekoracijas? Galbūt prisidėti įamžintant šventės akimirkas?

  Jūsų atsiliepimų laukiame el paštu irma.barkauskaite@chamber.lt , tel.: 8 37 229212. Jei turite kitų pasiūlymų, maloniai kviečiame susisiekti.

  MECENATAS
  Generalinis rėmėjas Generalinis rėmėjas Generalinis rėmėjas
  Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas
  Partneris Partneris Partneris

   

  Kviečiame rezervuoti pasirinktą rėmimo galimybę čia

  Šventės metu bus demonstruojami mecenatų video prisistatymai, skelbiami rėmėjų vardai. Logotipai bus talpinami kvietimuose į renginį ir fotosienelėje, bus skirta nemokamų kvietimų.

  Detalesnė informacija rėmėjams čia

Skip to content