• Naujienos
 • Sveikiname: rūmų prezidentui prof. M. Rondomanskui – Kauno Santakos garbės ženklas

  Sveikiname: rūmų prezidentui prof. M. Rondomanskui – Kauno Santakos garbės ženklas

  Vasario 16-osios išvakarėse Rotušėje miesto garbės ženklais apdovanoti ir už nuopelnus Kaunui pagerbti grupė kauniečių.

  Iškilmių ceremonijoje miesto Santakos garbės ženklu apdovanotas ilgametis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas prof. Mečislovas Rondomanskas.

  Profesoriaus reputacija ir patirtis padėjo kurti naujus verslo bendruomenės santykius, įtvirtinti rūmų autoritetą visuomenėje, santykiuose su valdžia ir kitais socialiniais partneriais. Kauno PPA rūmų prezidento asmeninėmis pastangomis organizacija tapo atsakingai veikiančiu valdžios partneriu, o rūmai buria verslo žmones siekti visuomenės gerovės ir klestėjimo. Nuo 1996 m. regiono verslo bendruomenė profesorių renka rūmų prezidentu.

  Už nuopelnus Lietuvos valstybei ir pastangas garsinant Lietuvos vardą pasaulyje bei padedant integruotis į pasaulio valstybių bendriją Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus profesorių apdovanojo Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino V laipsnio ordinu.

  Lietuvos pramonininkų konfederacija už nuopelnus atkuriant Lietuvos pramonininkų ir prekybininkų organizacijas, sėkmingą verslo plėtrą apdovanojo Garbės aukso ženklu.

  Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija už aktyvią ir ilgametę veiklą Rūmų sistemoje apdovanojo rūmų sidabro Darbo žvaigžde.

  Profesorius yra apdovanotas už sukurtus originalius mokslinius prietaisus, kurie buvo pristatyti tarptautinėse parodose, gavęs daugybę Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir universiteto garbės raštų už aktyvią mokslinę ir visuomeninę veiklą.

  Prof. M. Rondomanskas turi daug ir kitų visuomeninių pareigų: 1995-1998 m. buvo išrinktas Junior Achievement valdybos nariu, 1995-2003 m. dvi kadencijas – Lietuvos banko valdybos nariu. M. Rondomanskas buvo Lietuvos ekonominės plėtros agentūros tarybos narys, Vytauto Didžiojo universiteto ir Kauno technologijos universiteto tarybos narys, Kauno m. plėtros forumo narys, Kauno m. mero visuomeninis patarėjas. Profesorius yra visuomeninės tarybos prie Kauno vyriausiojo policijos komisariato narys, Kauno Rotary klubo narys.

Skip to content