• Naujienos
 • Sveikiname naujai kadencijai išrinktus merus!

  2023 m. kovo 5 d. visoje Lietuvoje vyko naujos kadencijos savivaldybių tarybų ir merų rinkimų pirmasis turas, kurio metu Lietuvos piliečiai išreiškė palaikymą bei pasitikėjimą kandidatais – favoritais, kuriuos nori matyti savo krašto savivaldose einančius mero ar tarybos nario pareigas. Pirmadienio rytą paaiškėjo, kuriems kandidatams pirmasis rinkimų turas buvo pergalingas:

  Kauno miesto savivaldybės merui Visvaldui Matijošaičiui (surinko 58,33 proc. balsų).
  Kauno rajono savivaldybės merui Valerijui Makūnui (surinko daugiau nei 64 proc. balsų).
  Kazlų Rūdos savivaldybės merui Mantui Varaškai (surinko daugiau nei 70 proc. balsų).
  Prienų rajono savivaldybės merui Alvydui Vaicekauskui (surinko 50,05 proc. balsų).
  Jonavos rajono savivaldybės merui Mindaugui Sinkevičiui (surinko 72,28 proc. balsų).
  Marijampolės savivaldybės merui Povilui Isodai (surinko apie 60 proc. balsų).
  Vilkaviškio rajono savivaldybės merui Algirdui Neiberkai (surinko 65,58 proc. balsų).

  Gyvename demokratijos epochoje ir džiugu, kad šiandienos Lietuvos piliečiai supranta šią vertybę ir atlieka savo svarbią pilietišką pareigą – išreiškia savo valią bei pasitikėjimą savo krašto lyderiais dalyvaudami rinkimuose, balsuodami.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų, didžiausią verslo bendruomenę telkiančios Kauno ir Marijampolės regione organizacijos, vardu sveikiname naujai kadencijai išrinktus merus.

  Kartu džiaugiamės Lietuvos piliečių priimtais sprendimais, kurie labai reikšmingi mūsų valstybei. Dėkojame Kauno miesto savivaldybei, Marijampolės savivaldybei, Kazlų Rūdos savivaldybei bei Kauno, Jonavos, Prienų, Vilkaviškio rajonų savivaldybėms ir tikimės tolesnio bendradarbiavimo naujos kadencijos metu suvienijus jėgas, kurti geresnę aplinką ne tik savo regiono verslui, bet ir gerovę visos Lietuvos perspektyvoje.

  Sveikiname ir linkime sėkmės puoselėjant ir auginant vietos savivaldos vardą, pateisinti rinkėjų pasitikėjimą ir prasmingai išnaudoti šią galimybę visos kadencijos metu.

Skip to content