• Sveikiname Kėdainių filialą!

     Nuo 2019 m. sausio 4 d. Kėdainiuose pradėjo veikti Kauno PPA rūmų filialas. Per trejus metus iki šiol veikusi atstovybė išaugo, subrendo, įgijo autoritetą:  2015 m. atstovybę įsteigė 4 nariai, o šiandien bendruomenėje susivienijo jau įtakingas verslo būrys – net 40 bendrovių ir įstaigų.

    Kėdainių filialas įsikurs verslininkams patogioje vietoje – Kėdainių senamiestyje,  Didžioji g. 8, Kėdainiai.  Įregistravus filialą, rūmų teikiamos paslaugos bus dar arčiau verslo: planuojama, kad jau vasario mėnesį verslininkams  nereikės vykti į Kauną dėl prekių kilmės dokumentų išdavimo ar dokumentų autentiškumo patvirtinimo. Taip pat bus teikiama informacija apie Force Majeure pažymas.

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo verslo bendruomenei ir toliau vadovaus AB ,,Nordic Sugar Kėdainiai“ direktorius  Dainius Cibulskis.

    Filiale dirbs du darbuotojai.  Filialo direktore paskirta Daina Balasevičienė, prekių kilmės dokumentus, dokumentų autentiškumą tvirtins  vadybininkė.

    Nuo šių metų pradžios Kauno PPA rūmų tinklą sudaro trys filialai (Marijampolėje, Jonavoje ir Kėdainiuose) ir trys atstovybės (Šakiuose, Prienuose ir Vilkaviškyje).

Skip to content