• Svečiuose – Olegas Lapinas

  Svečiuose – Olegas Lapinas

  Rūmuose veikiantis Kauno personalo vadovų klubas gegužės mėnesio susitikimui pasirinko temą „Manipuliavimas žmonėmis“. Į klubo susitikimą atvyko apie 30 klubo narių ir svečių.

  Temą pristatė visuomenėje gerai žinomas gydytojas psichoterapeutas Olegas Lapinas. Gydytojas turi aukščiausią psichoterapeuto kategoriją, specializuojasi šeimos psichologijos, NLP srityse, yra knygų „Vienas megabaitas apie meilę“, „Ten ir atgal. Vienas megabaitas apie vaiką“ autorius, straipsnių žurnale „Psichologija Tau“ autorius.

  Manipuliacija – lotyniškas žodis, reiškiantis cirko žanrą, pagrįstą mikliais rankų judesiais, artisto sugebėjimu suklaidinti žiūrovą.

  Manipuliaciją, tik skirtingais būdais, naudoja visi žmonės, norėdami gauti tai, ko nori. Pasak Olego Lapino, jei pažįsti savo manipuliacijas, tuomet kitais gali manipuliuoti lengviau.

  Buvo pristatyti 4 skirtingi manipuliavimo būdai. Kiekvienas būdą lektorius apipynė gyvenimiškomis istorijomis, kurias kartu su klubo dalyviais analizavo. Pasitelkus klubo narius, buvo inscenizuota vyro ir moters manipuliavimo vienas kitu situacija.

  Klubo dalyviai aktyviai diskutavo ir aptarinėjo lektoriaus pateiktas situacijas, turėjo galimybę papasakoti savo gyvenimiškas situacijas ir išgirsti daktaro nuomonę tarpusavio santykių, vaikų auklėjimo klausimais. Aktyviausiai diskusijose dalyvavo UAB „Serfas“ personalo vadovė Sigita Butkienė, „Personalo sprendimų“ direktorė Neringa Sabeckienė, UAB „Sanveda“ vadovė Nijolė Ivančikienė.Skip to content