• Svečiai iš Italijos

  Svečiai iš Italijos

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose balandžio 2 d. svečiavosi Katanijos tyrimų konsorciumo prezidentas, Katanijos regiono universiteto (Italija) profesorius Renato Bernardini ir dr. Antonio Ceravolo. Svečiai kartu su rūmų prezidentu Benjaminu Žemaičiu ir generaliniu direktoriumi Vytautu Šileikiu aptarė verslo bendradarbiavimo galimybes, diskutavo tokiomis temomis: technologijų perdavimas, bendri moksliniai tyrimai ir technologijų plėtra bei bendri projektai farmacijos sektoriuje, bendrų įmonių kūrimo galimybės ir jaunųjų verslo startuolių (start – ups) veikla.

  Svečiams taip pat buvo pristatyta Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų veikla, Kauno regiono ekonomika bei vyraujančios tendencijos.

  Katanijos regiono tyrimų konsorciumas yra įsteigtas Katanijos regiono rūmų, universiteto ir Nacionalinės mokslinių tyrimų tarybos siekiant skatinti mokslo ir verslo bendradarbiavimą.

  Svečių iš Italijos vizito metu Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network ir kolegos iš Italijos Katanijos regiono organizavo individualius rūmų narių susitikimus su prof. Bernardini. Susitikime dalyvavo UAB „Liuks“, vėliau svečias apsilankė UAB „Aconitum“ ir naujame „Santakos“ slėnio farmacijos bei sveikatos technologijų centre, kuriame susitiko su LSMU ir KTU atstovais.

  Prof. R. Bernardini Lietuvoje domina farmacija, moksliniai tyrimai šioje srityje, technologijų gamyba, naudojama farmacijoje, verslo inkubatoriai.

  Pasibaigus susitikimams profesorius padėkojo Kauno PPAR už susitikimus ir pakvietė apsilankyti Katanijos regione. Vienas iš vizito tikslų – užmegzti abipusį bendradarbiavimą tarp Kauno ir Katanijos regiono rūmų.

Skip to content