• Naujienos
 • Susitiko Sūduvos ir Dzūkijos buhalteriai

  Prieš porą metų Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filiale savo veiklą pradėjo Sūduvos buhalterių klubas. Nors atrodo, kad neretai neprestižiniu vadinamas buhalterių darbas –labai nuobodus, o nuo skaičiavimų kasdien turėtų suktis galva, šios profesijos atstovai sako, kad realybė – kiek kitokia.

  Klubas vienija 37 įmonių ir organizacijų vyr. buhalterius bei kitus apskaitos specialistus. Klubas – tai neformalus bendravimas, galimybė pasidalinti žiniomis bei patirtimi su kolegomis.

  Spalio 17 d. į svečius buvo atvykę kolegos iš Alytaus regiono buhalterių asociacijos , kuri vienija 65 įmonių specialistus iš Alytaus miesto ir rajono, Druskininkų , Varėnos, Lazdijų. Ši organizacija yra matoma, motyvuota ir žinoma. Surengėme pažintinę ekskursiją po Sūduvos sostinę – Marijampolę. Aplankėme Tauro apygardos partizanų ir tremties muziejų, mūsų pasididžiavimą parką, atsinaujusį Šv. Arkangelo Mykolo mažosios Bazilikos šventorių, piligrimų svečių namus. Mums mielai sutiko papasakoti apie atsinaujinusias centrinės miesto dalies erdves Marijampolės savivaldybės turizmo koordinatorė Neringa Tumelienė. Nuoširdus ačiū jai.

  Pasak rūmų Marijampolės filialo direktoriaus padėjėjos Danutės Liukinevičienės, negalėjome neaplankyti Betričės Kleizaitės – Vasaris “ Menų galerijos“ (mielai mus priėmė menotyrininkė Laimutė Kraukšlienė) bei pabuvojome prie J. Jablonskio gimnazijos, kurioje mokėsi patys iškiliausi Lietuvos žmonės.

  Antroje susitikimo dalyje bendravome su bioenergetiku V. Jablonskiu, pateikusiu įdomių pamąstymų apie žmogų kaip asmenybę, jos siekius.

  Paskui diskutuota dėl Buhalterinės apskaitos įstatymo, buhalterio kvalifikacijos pripažinimo ir kitų profesinių problemų.

Skip to content