• Susitiko su Kėdainių meru

    Lapkričio 13 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių atstovybės nariai susitiko su Kėdainių rajono savivaldybės vadovais. Meras Saulius Grinkevičius supažindino verslininkus su savivaldybėje vykdomais ir jau baigiamais projektais (Vytauto parku,  pėsčiųjų tiltu senamiestyje, įrengtomis poilsio erdvėmis mieste, miesto parko projekto konkursais) bei kitais darbais, kuriuos atlieka savivaldybė.

    Rūmų Kėdainių atstovybės vadovas Dainius Cibulskis pakvietė diskutuoti savivaldybės vadovybę verslui aktualiais klausimais. Susitikimo metu pasidalinta  informacija apie savivaldybės planus dėl dabartinių valymo įrengimų pajėgumų, pasiūlyta plėsti diskusiją dėl turistų pritraukimo į miestą, diskutuota dėl dviračių takų ir kelių rekonstrukciją, dėl moksleivių ekonominio raštingumo didinimo galimybių gimnazijose ir progimnazijose, dėl išorinės reklamos kainų mažinimo rajono verslininkams bei aptarti kiti aktualūs klausimai verslui. Meras S. Grinkevičius  akcentavo, kad visada laukia įvairių pasiūlymų iš verslininkų, drauge galėtų svarstyti dėl idėjų įgyvendinimo.

    Buvo nuspręsta dar šiais metais sudaryti  darbo grupę iš istorikų, savivaldos atstovų  bei verslininkų dėl įvairesnių turizmo paslaugų  ir turistų pritraukimo į miestą.  Darbo grupės siūlymus pasiūlyta teikti svarstyti visuomenei.

    Meras paprašė verslininkų detaliau išanalizuoti, kokios verslo įmonės naudojasi rajone išorine reklama, ir tai padaryti iki kitų metų biudžeto sudarymo.

    Meras pakvietė įmones prisidėti prie Kalėdinio miesto puošimo.

Skip to content