• Susitikimas su ūkio ministru ir parlamentarais Marijampolėje

  Susitikimas su ūkio ministru ir parlamentarais Marijampolėje

  Liepos 13 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filiale vyko verslo įmonių vadovų susitikimas – diskusija, kurioje dalyvavo LR ūkio ministras Virginijus Sinkevičius bei LR Seimo nariai dr. Kęstutis Mažeika ir Dainius Gaižauskas. Susitikimo metu aptarti Marijampolės regiono vystymo klausimai, LR Muitinės departamento reorganizavimo įtaka Marijampolės regiono eksportuojančių įmonių veiklai, jaunųjų specialistų rengimas.

  Reaguodamas į diskusijos metu pateiktą informaciją apie netolygų ES paramos pasiskirstymą tarp šalies regionų, V. Sinkevičius teigė, kad daug kas priklauso nuo įmonių iniciatyvų ir paragino verslininkus aktyviau dalyvauti teikiant paraiškas projektų finansavimui.

  Įmonių atstovai atkreipė centrinės valdžios atstovų dėmesį į galimai neigiamus Muitinės departamento pertvarkymo aspektus bei įtaką visam Marijampolės regionui. Ūkio ministro nuomone, muitinės postas Marijampolėje privalo išlikti ir regiono eksportuojančios įmonės neturi patirti papildomų kaštų ar nepatogumų.

  Susitikimo metu aptarti jaunųjų specialistų rengimo Marijampolėje klausimai. Svečiai akcentavo, kad šiame procese labai svarbu atsižvelgti į regiono įmonių poreikius bei aktyvinti diskusijas tarp verslo ir ugdymo įstaigų.

  Svečiai informavo, kad LR Seimo rudens sesijoje turėtų būti sprendžiami klausimai dėl verslo sąlygų gerinimo bei priimti su tuo susiję teisės aktai ar jų pakeitimai.

Skip to content