• Naujienos
 • Susitikimas su TS-LKD partijos pirmininku G. Landsbergiu ir Seimo rinkimuose dalyvaujančiais kandidatais

  Susitikimas su TS-LKD partijos pirmininku G. Landsbergiu ir Seimo rinkimuose dalyvaujančiais kandidatais

  Gegužės 16 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose viešėjo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis ir Seimo rinkimuose partijos keliami kandidatai Edita Gudiškauskienė, Andrius Kupčinskas, Rimantas Jonas Dagys, Donatas Jankauskas, Tadas Langaitis, prof. Juozas Pundzius, Kazys Starkevičius.

  Beveik dvi valandas trukusio susitikimo metu buvo pristatytas TS-LKD partijos parengtas „Investicijų pritraukimo ir išteklių sutelkimo ekonominiam proveržiui 2016-2020 m. planas“, kuriuo siekiama „atrakinti potencialą“. Tikimasi, kad sudarius tinkamas ir realias prielaidas verslui, bus sukurta per 147 tūkstančiai naujų darbo vietų, vidutinis mėnėsio (bruto) darbo užmokestis pasieks 1250 eurų, vidutinė senatvės pensija – 400 eurų, lietuviškas eksportas išaugs 90 proc., į Lietuvos ekonomiką papildomai bus investuota 6,88 mlrd. eurų, į šalį sugrįš per 80 tūkstančių darbingo amžiaus žmonių ir kt. Tarp numatytų krypčių ir konkrečių darbų nėra „sidabrinės kulkos“, vienintelės stebuklingos priemonės iš esmės pakelti gyvenimo lygį Lietuvoje, tai tarpusavyje glaudžiai susijusių sprendimų paketas.G. Landsbergis pabrėžė, kad planas nėra baigtinis.

  Atviros, dalykiškos ir konstruktyvios diskusijos metu verslo atstovai kėlė aktualias problemas, kaip paskatinti investicijas, susigrąžinti emigrantus, mažinti ekonomikos šešėlį ir korupciją, siekti mokesčių stabilumo, sutvarkyti visų lygių švietimo sistemą ir kt.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai partijų rinkiminėms programoms yra parengę 11 konkrečių pasiūlymų, kurie gali būti įtraukti į politikų veiksmų planus. Šie pasiūlymai perduoti ir TS-LKD partijos atstovams.

Skip to content