• Susitikimas su Kinijos atstovais

  Susitikimas su Kinijos atstovais

  Rugpjūčio 30 dieną Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Kinijos Liaudies Respublikos ambasados Ekonomikos ir prekybos biuro pirmasis sekretorius Huo Zhenghong ir antrasis sekretorius Meng Lingchun. Vizito tikslas – atlikti ekonominių ir investicijų galimybių tyrimus siekiant sustiprinti ekonominį bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Kinijos.

  Susitikime su Kinijos Liaudies Respublikos ambasados atstovais dalyvavo Kauno PPA rūmų generalinis direktorius dr. Vytautas Šileikis, Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Rita Baidokaitė bei rūmų kancleris Andrius Verbyla.

  Susitikimo metu svečiai supažindinti su rūmų veikla bei vykdomais projektais, pristatyti 2011-2012 m. Kaune įgyvendinti didžiausi užsienio investiciniai projektai, strateginiai Kauno regiono pramonės sektoriai, verslo aplinka bei svarbiausi pasiekimai ekonomikos srityje.

  „Kaunas turi stiprų pagrindą ekonomikos plėtrai, mokslas ir technologijos yra jūsų regiono išskirtiniai privalumai“, – sakė Kinijos Liaudies Respublikos ambasados Ekonomikos ir prekybos biuro pirmasis sekretorius H. Zhenghong.

  Generalinis direktorius V. Šileikis pažymėjo, kad pastaruoju metu verslo plėtros galimybes Kinijoje išbando vis daugiau Lietuvos įmonių, o kūrybinio ir inovatyvaus potencialo plėtojimas yra pagrindinis uždavinys ne tik Kauno regione, bet ir tarp Lietuvos ir Kinijos verslo atstovų.

  Kartu su svečiais aptarti bendri ateities projektai bei bendradarbiavimo galimybės.

  Lietuva yra didžiausia Kinijos prekybos partnerė Baltijos šalių regione, o Kinija yra didžiausia Lietuvos prekybos partnerė Azijoje. Kinija pernai užėmė 41 vietą pagal tiesioginių užsienio investicijų dydį Lietuvoje.


Skip to content