• Sūduvos buhalterių klubo narių susitikimas

    Vasario 23 d., ketvirtadienio pavakarę, KPPAR Sūduvos buhalterių klubo narės tradiciškai rinkosi į susitikimą, šįkart jame svečiavosi MB „TASTIK“  prekinio ženklo savininkė, bendrijos įkūrėja Greta Budreikė.

    Renginio pradžioje viešnia visoms susirinkusioms buhalterių klubo narėms plačiau pristatė MB „TASTIK“ vystomą netradicinę veiklą – kas gi yra naminiai svirpliai, plačiau pasidalino įdomybėmis iš svirplių gyvenimo, stebino kulinariniais atradimais: nuo džiovintų svirplių iki netikėčiausių skonių patiekalų.

    „Pažinti svirplius yra labai įdomu. Svirpliai yra ateities maistas, kurio gamyba tausoja gamtą. Svirpliai ir iš jų pagaminti miltai turi daug baltymų, ląstelienos ir eilę vitaminų (kalcio, magnio ir t.t.). Mūsų prioritetai – tvarumas bei visavertė ir sveika mityba, kurių pagrindiniais aspektais ir naujovėmis norime dalintis“, – užbaigdama pirmąją susitikimo dalį, dalijosi mintimis apie novatorišką maistą MB „TASTIK“ savininkė Greta Budreikė.

    Po pirmoje susirinkimo dalyje vykusio MB „TASTIK“ prisistatymo Sūduvos buhalterių klubo  pirmininkė Gitana Matulionienė narėms pristatė 2022 m. ataskaitą ir pasidžiaugė, jog per 2022 metus klubas tik stiprėjo. „Bendradarbiavimas itin svarbus kuriant bendrą erdvę ir duoda aiškios papildomos naudos ir prisideda prie socialinės sanglaudos, padeda spręsti bendras problemas, dalintis idėjomis“, – kalbėjo klubo pirmininkė.

    Sūduvos buhalterių klubas, KPPA rūmų Marijampolės filiale veikiantis nuo 2011 metų, nuolat ieško naujų idėjų, siekia, kad rengiami susitikimai su įdomiais žmonėmis duotų abipusės naudos, skatintų profesinį tobulėjimą, dalijimąsi patirtimi bei žiniomis.

Skip to content