• Naujienos
  • Sūduvos buhalteriai gilino žinias mokymuose „Mokesčių pakeitimai nuo 2023 m. ir finansinė atskaitomybė už 2022 m.“

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filiale veikiantis Sūduvos buhalterių klubas vasario 22 d. kvietė į mokymus tema: „Mokesčių pakeitimai nuo 2023 m. ir finansinė atskaitomybė už 2022 m.“.

    Teisės aktai, reglamentuojantys mokesčius ir buhalterinę apskaitą – tai nėra pastovus dalykas. Jie dažnai keičiami ir atnaujinami. Todėl norint tvarkingai tvarkyti buhalterinę apskaitą, reikia nuolat sekti naujoves, atnaujinti tiek teorines, tiek praktines žinias, todėl Marijampolėje įmonių buhalteriai rinkosi į vasario mėnesį vykusį seminarą. Sūduvos buhalteriams aktualią temą seminare pristatė ir dalinosi profesinėmis žiniomis lektorė, UAB „BDO auditas ir apskaita“ apskaitos paslaugų vadovė, partnerė Jurgita Čepulienė, dirbanti personalo ir darbo užmokesčio srityje jau daugiau nei 20 metų, nuolat konsultuoja klientus mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio klausimais, diegia informacinę personalo ir darbo užmokesčio sistemą. „Finansinių ataskaitų rengimas už praėjusius 2022 m. žada darbingą laikotarpį, tačiau šis etapas svarbus dar ir tuo, kad iki finansinių ataskaitų parengimo bei jų patvirtinimo dar turime laiko pasirengti įmonės vidaus tvarkas pagal naująjį FAĮ, kurios įtvirtina atsakomybės, kontrolės priemones bei būtinas rizikų mažinimo procedūras. Išnaudokime šį laikotarpį produktyviai“, – dalijosi lektorė, UAB „BDO auditas ir apskaita“ apskaitos paslaugų vadovė Jurgita Čepulienė.

    Mokymų metu specialistai buvo išsamiau supažindinti su naujausiais mokesčių įstatymais, teisinių aktų bei verslo standartų pakeitimais, kurie yra svarbūs kiekvienam verslo subjektui, ruošiančiam finansinės atskaitomybės sudarymą ir apskaitą. Taip pat buvo aptartos ir pelno mokesčio apskaičiavimo bei deklaravimo naujovės, PVM įstatymo bei ES reglamentų pasikeitimai, mokesčių  administravimo naujovės, mokesčių įstatymai, įskaitant GPM, VSDFV įmokas.

     Po seminaro vyko diskusija, kurios metu lektorė Jurgita Čepulienė atsakė į dalyvių pateiktus klausimus.

Skip to content