• Su ministre A. Pabedinskiene vežėjai aptarė verslo aktualijas

  Su ministre A. Pabedinskiene vežėjai aptarė verslo aktualijas

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija prisidėjo prie asociacijos „Kauno vežėjų klubas“ iniciatyvos surengti verslininkų susitikimą su socialinės ir apsaugos ir darbo ministre Algimanta Pabedinskiene.

  Renginio pradžioje ministerijos Darbo departamento direktorius Viktoras Majauskas pristatė „Užimtumo didinimo 2014-2020 metų programą“, kurioje numatoma didelį dėmesį skirti ne tik gyvenantiems iš pašalpų, bet integruoti į darbo rinką tuos, kurie net nenori dirbti.

  Verslo bendruomenės atstovai buvo iš anksto parengę klausimus ir juos pateikę ministerijai, kad ši galėtų parengti išsamius atsakymus verslininkams aktualiomis temomis. Vežėjai ne visais atsakymais buvo patenkinti ir prašė daugiau kokretumo, kaip verslui reikėtų elgtis tam tikromis aplinkybėmis. Ministrė pažadėjo, kad Socialinės apsaugos ir darbo ministerija inicijuos spręsti problemas, kai klausimai susiję su keliomis valdžios institucijomis.

  Ministerija pateikė atsakymus raštu į verslininkų klausimus ir sutiko, kad bendradarbiavimas su Kauno regiono verslininkais turėtų būti nuolatinis.

  SADM parengtos informacijos ir atsakymai – prisegtukuose:
  Atsakymai i 4 klausimus.doc
  SADM_Pensiju_sistema2.ppt
  UDP PREZENT 2013 09 18 final.ppt

Skip to content