• Startuoliai kuriami jau mokyklos suole

  Startuoliai kuriami jau mokyklos suole

  Startuolių mugė „Tavo sėkmės startas“ į Aleksandro Stulginskio universiteto Ekonomikos ir vadybos fakultetą lapkričio 17 d. sukvietė net 28 mokomujų moksleivių bendrovių komandas. Jos atvyko iš 15 mokyklų.

  Kiekviena moksleivių komanda kartu su mokytojais pasirengė pristatyti savo produktus mugėje. Idėjos vyravo nuo rankdarbių iki inovatyvių technologinių sprendimų. Moksleiviai buvo itin kūrybiški, socialiai atsakingi ir verslūs.

  ASU Ekonomikos ir vadybos fakultetas mugės „GRAND PRIX“ skyrė komandai „Stercus“.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai už didžiausią verslo potencialą apdovanojo komandą „Cleaneraser“. „Informacijos technologijų mokymo centras“ apdovanojo kaip įsimintiniausio prekės ženklo komandą „Skay“, UAB „Aconitum“ apdovanojo geriausio reklaminio stiliaus komandą „Night flash“, ASU Inžinerijos fakultetas apdovanojo kaip technologiškiausią komandą „Green Ash“, UAB „Inti“ kaip drąsiausią apdovanojo komandą „JJG Parliament“.

  Savo monimacijas taip pat skyrė Lietuvos Junior Achievement ir Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija, AB „Luminor“, AB Swedbank, UAB „Babilonas LT“ , KTU Ekonomikos ir verslo fakultetas, VDU, VU Kauno fakultetas ISM, Kauno „Saulės“ gimnazija, ASU Agronomijos fakultetas, Kauno miesto Švietimo ir ugdymo skyrius.Skip to content