• Startuoja pameistrystės profesinio mokymo projektas

  Startuoja pameistrystės profesinio mokymo projektas

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su partneriais:Vytauto Didžiojo universitetu (Lietuva), Strasbūro universitetu, ESC Toulouse Business School (Prancūzija), BETA Céreq Alsace Université de Strasbourg (Prancūzija), Talentis BV (Nyderlandai), Unity Plus (Didžioji Britanija) pradėjo vykdyti Leonardo da Vinči naujovių perkėlimo projektą Pameistrystės plėtojimas Lietuvoje“, Nr.DE/10/LLP-LdV/TOI/147320″.

  Projekto koordinatorius:ITB Universität Bremen, Vokietija.

  Projekto tikslas– remiantis Vokietijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos ir Nyderlandų patirtimi, sukurti pameistrystės profesinio mokymo organizavimo formą, kai praktinis mokymas vykdomas darbo vietoje: įmonėje, įstaigoje, organizacijoje ir t.t. Teorinis mokymas gali būti vykdomas profesinio mokymo įstaigoje ar kitoje mokykloje.

  Projekto specifiniai tikslai– parengti dabartinės pameistrystės situacijos Lietuvoje analizę; išanalizuoti Vokietijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos ir Nyderlandų gerosios patirties pavyzdžius ir praktikas, kurios galėtų būti panaudojamos kaip žinių šaltinis parengiant metodiką ir rekomendacijas pameistrystės plėtojimui Lietuvoje.

  Projekto trukmė: 2010-2012 m.

  Dėl papildomos informacijos apie projektą kreiptis į Kauno PPA rūmų Profesinio rengimo skyriaus vadovę Danguolę Šidlauskienę el.paštu: danguole.sidlauskiene@chambers.lt
  arba telefonu (8 37) 206679.

Skip to content