• Startuoja nauja rūmų interneto svetainė

  Džiaugiamės galėdami Jums pranešti, kad startuoja nauja Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų interneto svetainė chamber.lt. Tikimės, kad sukurtas naujas svetainės dizainas lankytojams bus vizualiai patrauklesnis, modernesnis, o navigacija ieškant reikalingos informacijos – patogesnė ir greitesnė, naršymo kelias – trumpesnis.

  Iš senoje svetainėje buvusių 210 įvairaus lygio rubrikų liko trečdalis. Naujoje struktūroje išsaugotas sukauptas reikšmingas duomenų turinys (naujienų archyvas, apdovanotųjų sąrašai, nuo 2009 m. išleistos „Rūmų žinios“ ir kt.). Svetainė pritaikyta naršymui per išmaniuosius telefonus ir planšetes.

  Naujoji svetainė bus patogesnė ir atviresnė nariams. Įmonių atsakingi (kontaktiniai) asmenys turės galimybę jungtis prie nario zonos ir tvarkyti joje esančius įmonės ar įstaigos duomenis (kontaktus, rekvizitus, keisti veiklos aprašą, matyti sumokėtą ar nesumokėtą nario mokestį bei kt.). Nariai galės skelbti pranešimus – įmonių naujienas, pasiūlymus nariams. Stojantieji į rūmus svetainėje galės užpildyti prašymo formą ir anketą.

  Nario zona pradės veikti nuo spalio 1 d. Kaip jungtis prie savo zonos, narius informuosime papildomai.

  Sekite naujienas chamber.lt, skelbkite savo verslo naujienas, dalinkitės socialiniame tinkle Facebook!

  Tegu pasirinktas simbolis – tiltai jungia žmones, verslus ir valstybes!

Skip to content