• Naujienos
 • Startuoja nacionalinis konkursas “INOVACIJŲ PRIZAS 2013”

  Startuoja nacionalinis konkursas "INOVACIJŲ PRIZAS 2013"

  VšĮ Lietuvos inovacijų centras ir Lietuvos pramonininkų konfederacija jau devintąjį kartą rengia nacionalinį konkursą „Inovacijų prizas“, kurį remia Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija. Konkurso tikslas – skatinti verslų mąstymą, technologinę plėtrą ir inovatyvumą.

  Kiekvienais metais konkursas sulaukia vis didesnio populiarumo. Konkurse dalyvauja tiek didžiosios šalies įmonės, jau spėjusios išgarsėti šalyje ir už jos ribų bei naujai besikuriančios įmonės dar tik siekiančios įsitvirtinti rinkoje. 2012 m. sulaukta daugiau nei 80 paraiškų, inovacijų prizais buvo apdovanotos 10 įmonių.

  Pasak Inovacijų prizą pelniusios įmonės „Elinta“ vadovo Vytauto Jokužio, įmonė kažkada dirbo tam, kad išgyventų. Kolektyvui priėmus teisingus sprendimus, įmonė buvo įvertinta. Tai buvo lūžio taškas: „Dabar įmonė gyvena, kad kurtų. Labai svarbu išskirti tuos, kurie sugeba suderinti žinias, patirtį, netradicinį mąstymą ir iš to sugeneruoti tiek papildomą pridėtinę vertę klientui, tiek didesnes pajamas sau.“

  Dalyvaudamos konkurse įmonės gauna objektyvų ir nepriklausomą savo inovatyvumo įvertinimą. Kaip rodo įmonių patirtis, apdovanojimas puiki rinkodaros priemonė prisistatant klientams, partneriams ir visuomenei. Praėjusių konkursų nugalėtojai prizo simboliką naudojo reklaminėje medžiagoje, pristatymuose, renginiuose ar ženklinant gaminius. Laimėtas prizas didelis įvertinimas darbuotojams už jų pastangas inovacinėje veikloje ir paskata toliau tobulėti.

  Šiais metais inovacijų prizai bus įteikti įmonėms už jų vykdytą inovacinę veiklą – „Inovatyvios įmonės“ kategorijoje ir už konkrečius produktus – „Inovatyvaus produkto“ kategorijoje.

  Reprezentacinis apdovanojimas. Inovacijų prizo laimėtojams bus įteikti sertifikatai, statulėlės bei teisė naudoti Inovacijų prizo logotipą apdovanoto produkto ar įmonės rinkodaros tikslams.

  Konkurso sąlygos:

  • Konkurse gali dalyvauti verslo įmonės registruotos Lietuvoje.

  • Įmonės norinčios dalyvauti konkurse turi užpildyti paraiškos formą, kurią galima rasti interneto puslapyje (www.inovacijuprizas.lt
   ).

  • Paraiškos priimamos iki 2013 m. lapkričio 11 d. 11:00 val. el. paštu: s.kromalcas@lic.lt
   .

  Konkurso laimėtojai bus apdovanoti šių metų gruodžio mėn.

  Dalyvavimas konkurse – nemokamas.

  Dalyvių pateiktas paraiškas vertins nepriklausoma ekspertų komisija pagal iš anksto nustatytus kriterijus, kurie yra skelbiami konkurso interneto puslapyje. Kaip ir praėjusiais metais, konkurso paraiškų vertinime dalyvaus Europos verslo ir inovacijų tinklo (Enterprise Europe Network) ekspertai.

  Kontaktinis asmuo:

  Saulius Kromalcas

  Lietuvos inovacijų centras

  Tel.: +370 37 491 049

  Mob. tel.: +370 685 74830


  PF – inovatyvi imone 2013.doc
  PF – inovatyvus produktas 2013.doc
  Kvietimo_tekstas.pdf

Skip to content