• Naujienos
 • Sprendimai nuosavam verslui

  Sprendimai nuosavam verslui

  Svajoji įkurti savo įmonę, bet trūksta idėjų verslo planui? Š.m. spalio 27 d. Radisson Blu viešbutyje Vilniuje franšizinės bendrovės iš Lenkijos pateiks savo bendradarbiavimo pasiūlymus.

  B2B susitikime, kurį bendromis pastangomis organizuoja Lenkijos ambasados Vilniuje Prekybos ir investicijų rėmimo skyrius, Lenkijos Franšizės davėjų organizacija bei Lietuvos franšizės centras, Jus galėsite susipažinti su franšizės pagrindu veikiančių bendrovių galimybėmis, franšizės davėjų pasiūlymais bei tiesiogiai pabendrauti su šios srities verslo atstovais. Susitikimas vyks B2B principu, o tai reiškia kad turėsite galimybę susipažinti su bet kuriuo dalyvaujančių Lenkijos bendrovių pasiūlymu, verslo valdymo sąlygomis, franšizės davėjų siūlomais sprendimais ir parama, bei nuosavo indėlio į kuriamą verslą svarba.

  Pasiryžusieji nuosavo verslo kūrimui tikrai turės iš ko rinktis. Savo verslo pasiūlymus pateiks tokios įmonės kaip Alteza, Ship Center Poland, Orbis Grupa Hotelowa, 7Street ir kitos. Renginio dalyviai galės rinktis tarp statybinių medžiagų, aprangos, gastronomijos, viešbučių, reklamos, dietetikos sričių.

  Šioje verslo kontaktų mugėje turėsite unikalią galimybę sužinoti apie sėkmingus verslo planus, jų vystymą, bei pagilinsite verslo valdymo žinias ir nuosavo verslo įkūrimo pagrindus.

  Šiuo metų franšizės rinką Lenkijoje sudaro 1058 franšizės sistemos, daugelis iš kurių galėtu pasidalinti sėkminga patirtimi išduodant licencijas nuosavam verslui vykdyti. Lenkijos franšizės davėjai, kurie įsitvirtino savo šalies rinkoje, vis dažniau susimasto apie plėtrą ir dairosi į užsienio rinkas su savo verslo koncepcijomis. Būtent tuo momentu jie gali tapti idealiais partneriais žmonėms, kurie ieško savo verslo įkūrimo galimybių ir svarsto galimybę vykdyti komercinę veiklą franšizės principu. Franšizės davėjai savo partneriams gali pasiūlyti aukštos kokybės ir laiku patikrintus verslo valdymo sprendimus, pvz. klientų aptarnavimo programas, teminius mokymus, merchandisingo principus ir kt.

  Renginio vieta: viešbutis Radisson Blu, salė „Beta“, Konstitucijos pr. 20. Pradžia: 9.00 val.

  Registracija į renginį

  Registracija bus vykdoma iki spalio 25 d. 23:59 val.

Skip to content