• SODRA modernėja ir tariasi su verslu

    Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos atstovai lapkričio 8 d. pakvietė Kauno PPA rūmų  Kauno finansininkų klubo narius į VSDFV Kauno skyrių aptarti, išgirsti problemas ir pasiūlymus dėl elektroninės gyventojų aptarnavimo sistemos (EDAS) naudojimo galimybių (tarp jų ir apie per EDAS teikiamus pranešimus ir pan.).

    Finansininkės pateikė nemažai pasiūlymų, kaip optimizuoti procesus, atsisakyti perteklinių ataskaitų, siekti vieno ataskaitų pateikimo termino, ateityje pereiti prie vienos ataskaitos.

    Kauno finansininkų klubo vadovė, UAB „Aurita“ direktorė Vaida Butkuvienė išsakė poziciją, kad KFK atstovai pasirengę bendradarbiauti ir teikti savo siūlymus, kad valstybinės institucijos – VMI, VSDFV keistųsi tarpusavyje duomenimis, kad verslui nereikėtų tų pačių duomenų teikti skirtingoms institucijoms. VSDF valdybos atstovai pabrėžė , kad institucija pereina prie darbo su duomenimis, o lig šiol dirbo su dokumentais. Tikimasi pozityvių pokyčių, kurie palengvintų verslo naštą.

    Diskusijoje dalyvavo UAB „Gražina Buckiūnienė ir partneriai“, UAB „Serfas“, „Hegelmann grupės “ , AB „Kauno energija“ , UAB „Omniteksas“ , UAB „Transrifus“, Kauno kolegijos  atstovai.

Skip to content