• Naujienos
 • Socialinė akcija “Saugok save darbe”

  Socialinė akcija "Saugok save darbe"

  Balandžio 27 d., Pasaulinės darbuotojų saugos ir sveikatos dienos išvakarėse, Laisvės alėjoje žygiavo pučiamųjų instrumentų orkestras su choreografine grupe ir nuotaikinga spalvinga eisena. Jos dalyviai buvo apsirengę įvairių profesijų darbo rūbais ir nešė SDG įmonių grupės vėliavas ir plakatus, skatinančius rūpintis savo saugumu darbo vietoje. Laisvės alėjos lauko kavinukėse pietavusiems kauniečiams ir praeiviams buvo dalinami lankstinukai ir darbo saugos svarbą akcentuojančios simbolinės dovanos – darbo pirštinės.

  SDG įmonių grupės narių – VšĮ „Saugi pradžia“, UAB „SDG“ ir UAB „SDG kodas“ – organizuotos socialinės akcijos „Saugok save darbe“ tikslas atkreipti visuomenės dėmesį į darbuotojų saugos ir sveikatos svarbą ir priminti visiems dirbantiesiems – savo saugumu darbe reikia rūpintis patiems.

  Pasak grupės prezidento Eduardo Jaso, jau šeštus metus kolektyvas, minėdamas Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną, rengia socialines akcijas: šalies miestų sankryžose dalinamos darbo pirštinės, lankomos įmonės, kuriose ypač svarbi darbų sauga, rengiami nemokami seminarai darbuotojų saugos ir sveikatos tematika. Visoje Lietuvoje per radijo stotis „Extra FM“ ir „Radijas Kelyje“ savaitę vyko viktorina apie saugų darbą.

  Muzikinio teatro sodelyje skambant pučiamųjų instrumentų orkestro baigiamajam kūriniui, į dangų buvo paleisti geltoni akcijos „Saugok save darbe“ balionai su linkėjimais visiems būti saugiais ir sveikais savo darbo vietose.

  Pasaulinės darbuotojų saugos ir sveikatos dienos ištakos susijusios su Tarptautine darbe žuvusiųjų ir sužalotųjų atminties diena, kuri 1989 m. balandžio 28 d. buvo paminėta pirmąkart, norint pabrėžti, kad privalu įgyvendinti teisę dirbti saugiomis ir sveikomis sąlygomis visur ir visada.

  2012-ieji konsultacijų kompanijai „SDG“ yra ypatingi – šiemet įmonė švenčia veiklos 10-metį.
Skip to content