• Skelbiama Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinė atranka

  Ūkio ministerija iki gegužės 9 d. kviečia įmones ir organizacijas teikti paraiškas dalyvauti 2016 m. Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinėje atrankoje. Konkurse įmonės ir organizacijos turi pristatyti verslą skatinančias sėkmingas viešojo ir privačiojo sektorių partnerystės iniciatyvas, kurios buvo įgyvendintos ar įgyvendinamos mažiausiai dvejus metus.

  Paraišką galima teikti siekiant gauti vieną iš šių nominacijų: verslumo dvasios skatinimo, investicijų į verslumo įgūdžius, verslo aplinkos gerinimo, verslo tarptautinės plėtros skatinimo, žaliųjų rinkų plėtros ir išteklių panaudojimo efektyvumo skatinimo, atsakingo verslo.

  Du geriausius Lietuvos projektus išrinks ūkio ministro įsakymu sudaryta nacionalinės atrankos komisija. Nacionalinės atrankos nugalėtojai bus pakviesti nemokamai dalyvauti Mažų ir vidutinių įmonių asamblėjoje ir Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų įteikimo ceremonijoje Bratislavoje.

  Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimais įvertinamos sėkmingiausios verslumo ir verslininkystės iniciatyvos, kurios skatina verslumą, palankių verslo sąlygų kūrimo politiką.

  Apdovanojimai skiriami už investicijas į įgūdžių lavinimą, verslumo aplinkos gerinimą, tarptautinės verslo plėtros skatinimą ir atsakingo verslo plėtrą, žaliųjų rinkų plėtros ir išteklių panaudojimo efektyvumo skatinimą. Vertinimo komisija taip pat skiria specialų apdovanojimą už kūrybingiausią ir labiausiai įkvepiančią verslininkystės iniciatyvą Europoje.

  Jubiliejinė dešimtųjų Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų įteikimo ceremonija Bratislavoje vyks lapkričio 24 d. Slovakijos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai metu.

  Konkurso sąlygas, atrankos kriterijus ir paraiškos formą galima rasti Ūkio ministerijos tinklalapyje
  .

  Ūkio ministerija paraiškas dalyvauti konkurse priimama iki gegužės 9 d. el. paštu raminta.krulikauskiene@ukmin.lt
  .

Skip to content