• Šiemetinė rūmų premija – „Verslo žinių“ korespondentei Indrei Sesartei

  Šiemetinė rūmų premija – „Verslo žinių“ korespondentei Indrei Sesartei

  Gegužės 9 d. tradiciniame, jau dvidešimt trečią kartą surengtame Spaudos baliuje antrą kartą buvo įteikta Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų įsteigta premija ekonomikos ir verslo temas nagrinėjančiam Kauno ir Marijampolės regionų žurnalistui.

  Šiemet ji skirta „Verslo žinių“ korespondentei Kaune Indrei Sesartei. Ketverius metus „Verslo žiniose“ dirbanti žurnalistė įvertinta už 2014 m. publikacijas „Verslo žiniose“, objektyviai atspindinčias Kauno regiono ekonomikos ir verslo aktualijas bei problemas, atskleidžiančias verslo reikšmę visuomenės ir valstybės gyvenime, skatinančias pozityvų visuomenės požiūrį į verslą, stiprinančias regiono investicinį patrauklumą ir ugdančias žmonių verslumą.

  Pasak rūmų prezidento Benjamino Žemaičio, tokia premija siekiama skatinti žurnalistus daugiau domėtis ir žiniasklaidoje atspindėti ekonomikos bei verslo temas, nuodugniai ir profesionaliai analizuoti ūkio raidos ir verslo aplinkos problemas bei aktualijas.

  Premiją gausių kolegų būryje žurnalistei šiemet įteikė rūmų tarybos narys UAB „SDG“ generalinis direktorius, daugelio socialinių ir pilietinių akcijų sumanytojas Eduardas Jasas ir rūmų generalinis direktorius Vytautas Šileikis.

  Pernai premijos buvo įteiktos Kauno „INIT TV“ vyriausiajai redaktorei Vilmai Garlinskienei ir Jonavos laikraščio „Naujienos“ redaktoriaus pavaduotojai Irenai Nagulevičienei.

  Sprendimą skirti premiją priima Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų taryba su Lietuvos žurnalistų sąjungos Kauno apskrities skyriumi.

Skip to content