• Naujienos
 • Sėkmės istorija. Rūmų narys teigia: priklausymas verslo bendruomenei stiprina bendradarbiavimą tarp įmonių ir padeda augti

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo narys  IĮ Audriaus Povilaičio įmonė, gaminanti rąstinius namelius, dalinasi skilties „Narys – nariui“ naudos pavyzdžiu.

  Audriaus Povilaičio įmonė teikia paslaugas, susijusias su medžio darbais – jau beveik 20 metų gamina gyvenamuosius namus, pirtis, vasarnamius ir užsiima kitos paskirties patalpų statyba, lauko ir vidaus dailylenčių, grindinių bei terasoms skirtų lentų gamyba, dažymu ir kt. Rąstinius, surenkamus namus įmonė eksportuoja į Švediją ir Norvegiją. Ten namukai statomi pagal atitinkančias ekologiško pastato tendencijas. Prieš pat karantino laikotarpį, įmonė išvežė ir pirmąjį užsakymą, tris rąstinius namelius, į Ameriką ir netrukus tikisi didinti eksportą.

  Rūmų narys teigia, kad priklausymas verslo bendruomenei stiprina bendradarbiavimą tarp įmonių narių ir padeda įmonei augti. Įmonė aktyviai naudojasi galimybėmis, kurias ji gauna tapus Rūmų nare, tarp tokių galimybių ir dalyvavimas Rūmų nariams skirtoje skiltyje „Narys-nariui“.

  „Priklausymas rūmams padeda greičiau spręsti iššūkius. Kuomet vežiau pirmąjį užsakymą į Ameriką, buvo labai nedrąsu, o rūmuose kitų narių paklausiau patarimų, gavau atsakymus, sprendimų – tai mane padrąsino,“ – pasakoja A. Povilaitis.

  A. Povilaitis su kitais Rūmų nariais užmezgė verslo ryšius ir karantino laikotarpiu vykdė užsakymus – vieni Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo nariai užsisakė medinę pirtį, kitiems – pagal individualų užsakymą, gaminama laivo denio medinė dalis. Dar vienas aktyvios bendrystės tarp verslų pavyzdys, pasak A. Povilaičio, situacija kuomet įmonei reikėjo pagalbos projekto finansavimo ir garantijų suteikimo klausimu, tuomet laikas buvo labai svarbus, taigi kitas rūmų narys sutvarkė ir išdavė paskolą per vieną dieną, to nebūtų nutikę jei įmonė būtų kreipusis į finansavimo įstaigą, kuri nepriklauso Rūmams.

  Kviečiame susipažinti su IĮ Audriaus Povilaičio veikla ir gaminiais – čia.

  Jeigu norite pasidalinti savo Sėkmės istorija, kaip jūs bendradarbiaujate su kitais rūmų nariais, maloniai laukiame jūsų istorijų. Istorijas, trumpas ar ilgas, siųskite sigita.susiene@chamber.lt

Skip to content