• Naujienos
 • „Sekasoft” plečia veiklą į užsienį

  „Sekasoft” plečia veiklą į užsienį

  Du dešimtmečius vietinėje rinkoje dirbanti IT bendrovė „Sekasoft“ šiais metais plečia veiklą ir pradeda paslaugų eksportą. Artimiausiu metu bendrovė teiks paslaugas Jungtinės Karalystės, Olandijos ir Balkanų šalių rinkose. Planuojama, kad dar šiais metais pajamos iš eksporto pasieks 10 proc.

  „Per pastaruosius kelerius metus investavome į produktų vystymą daugiau kaip 3,7 mln. litų ir šį konkurencinį pranašumą sėkmingai panaudojome 2013 metais. Šiemet intensyviai dirbsime eksporto srityje, taip pat planuojame įsigyti naujų verslų“, – sako UAB „Sekasoft“ valdybos pirmininkas Evaldas Kulbokas.

  Plėsdama veiklą, bendrovė taip pat įgyvendina pokyčius vadovybėje. Naujuoju UAB „Sekasoft“ direktoriumi paskirtas Vytautas Vaškevičius, o nuo 2000 metų vadovavęs Antanas Jankūnas pratęsia darbą bendrovės valdyboje.

  „Bendrovėje svarbu užtikrinti veržlų darbų tęstinumą ir strateginį valdymą. Patyrusių vadovų kompetencija naujose pozicijose prisidės prie efektyvaus rezultatų siekimo“, – teigia E. Kulbokas. V. Vaškevičius „Sekasoft“ dirba nuo 2002 metų ir ilgą laiką bendrovėje vadovavo investiciniams plėtros projektams, rūpinosi personalo kvalifikacija ir buvo atsakingas už kokybės valdymą.

  Pasak V. Vaškevičiaus, bendrovė jau pasirašė pirmąjį kontraktą su partneriu Jungtinėje Karalystėje, kuris diegia projektų valdymo sistemas didelėse kompanijose.

  „Per 20 metų sukaupėme didelę praktinę procesų valdymo patirtį, su Kauno technologijos universiteto mokslininkais sukūrėme procesų valdymo modelį, todėl matome neišnaudotų galimybių tai pasiūlyti užsienio rinkose“, – apie eksporto perspektyvas sako V. Vaškevičius.

  Pasak jo, neatpažįstamai pasikeitęs technologijų „kraštovaizdis“ verslo įmonių ir valstybinių institucijų poreikius – sukurti savaime veikiančius projektų valdymo, pardavimų valdymo, klientų aptarnavimo ir kitus procesus, užtikrinti procesų kokybę ir skaidrumą, efektyvinti verslo valdymą, suvaldyti sparčiai augančius dokumentų ir skaitmeninės informacijos srautus – paverčia dar aktualesniais.

  Apie UAB „Sekasoft“:

  UAB „Sekasoft“ įkurta 1994 metais. Įmonės veikla – kompiuterizuoto bendradarbiavimo įmonėse (angl. Enterprise collaboration), dokumentų, procesų bei skaitmeninio turinio valdymo, CRM sistemų kūrimas, diegimas, priežiūra ir vystymas. Įmonė turi padalinius Kaune ir Vilniuje.

  „Sekasoft“ sukurtos dokumentų ir procesų valdymo sistemos, paremtos Microsoft SharePoint bei IBM Notes / Domino bendradarbiavimo ir skaitmeninio turinio valdymo technologijomis, naudojamos šalies bankuose, koncernuose, ministerijose bei vidutinio verslo įmonėse.

  Daugiau informacijos apie „Sekasoft“ galite rasti čia
  .

  UAB „Sekasoft“ direktorius V. Vaškevičius

Skip to content