• Naujienos
 • SDG laimėjo Mero taurę Kauno maratone 2013

  SDG laimėjo Mero taurę Kauno maratone 2013

  Praėjęs savaitgalis Kaune buvo itin sportiškas ir aktyvus – sekmadienį pirmą kartą vyko Kauno maratonas 2013. SDG grupės įmonės taip pat dalyvavo šiame renginyje ir subūrė gausią komandą. Bėgime dalyvavo ir įmonių darbuotojai, ir jų šeimos nariai bei draugai, ir vaikai iš vaikų dienos centro „Užuovėja“ bei dviejų vaikų globos namų – „Atžalynas“ ir Kauno m. savivaldybės.

  SDG komandą sudarė 91 bėgikas – tai buvo pati gausiausia Kauno maratono komanda. Visi SDG komandos nariai buvo aprūpinti specialiai bėgimui skirta apranga – sportiniais bateliais ir marškinėliais, kurių ryški oranžinė spalva išskyrė SDG bėgikus viso maratono trasoje.

  Už daugiausiai nubėgtų kilometrų SDG komanda iš Kauno m. mero Andriaus Kupčinsko rankų atsiėmė ypatingą apdovanojimą – Mero taurę.

  Kai kurie prieš maratoną nerimavo, ar pavyks nubėgti visą 10 km distanciją, nes ne visi SDG komandos dalyviai yra aktyviai sportuojantys. Tačiau ne vienas džiaugėsi: „Paskutinį kartą bėgau tik mokykloje 500 metrų, tačiau šiandien nubėgau visus 10 kilometrų!“, – neslėpė susijaudinimo UAB „SDG“ Panevėžio skyriaus direktorė Laura Kaminskaitė. Kiti dalyviai džiaugėsi „sumušę“ savo pačių rekordus: „Planavau atbėgti per 50 minučių, tačiau finišą kirtau trimis minutėmis anksčiau“, – džiaugėsi UAB „SDG“ IT specialistas Giedrius Janulis.

  Didžiausią nustebimą ir džiaugsmą SDG komandos organizatoriams suteikė Kauno vaikų globos namų „Atžalynas“ auklėtiniai Donatas ir Romualdas, kurie finišo liniją kirto pirmieji iš SDG komandos. „Aš nepraktikuoju jokio sporto, o ir fizinio mokytoja sakė, kad neišbėgsiu visos distancijos. Tačiau aš atbėgau pirmas!“, – nenustygo vietoje Donatas. „Paskutiniai 200 metrų buvo patys sunkiausi, jau buvau pradėjęs eiti, net ne bėgti. Tačiau pro šalį bėgantis komandos narys paskatino ir atsirado dar jėgų likučių nubėgti iki finišo“, – atviravo Romualdas.

  Dalis dalyvių įgyvendino maratono organizatorių tikslą – skatinti fizinį aktyvumą. „Aš įveikiau 10 km! Nuo šiol bėgiosiu dažniau“, – prisižadėjo sau ir savo auklėtinėms Kauno m. savivaldybės vaikų globos namų auklėtoja Edita Tautvydaitė. „Dabar visą vasarą ruošiuosi rudenį vyksiančiam maratonui Vilniuje ir sieksiu įveikti ilgesnę trasą, nei šiandien“, – teigė UAB „SDG kodas“ generalinis direktorius Saulius Kubertavičius.

  Dalyvavimas maratone buvo šventė visiems – ir bėgikams, ir palaikymo komandai, ir SDG-iečiams , ir svečiams. „Labai džiaugiamės, kad prie mūsų prisijungė vaikai iš globos namų ir dienos centro. Jiems – tai puiku proga pasijusti pilnaverčiais visuomenės nariais, mums – tai ne vienerius metus besitęsiančio bendravimo rezultatas, patvirtinantis, kad socialinio aktyvumo skatinimas įmonėse yra reikalingas ir prasmingas“, – tvirtino SDG įmonių grupės prezidentas Eduardas Jasas.

  SDG šūkis – „Būkite su mumis ir būsite geriausi!“. Atsižvelgiant į naujausias sportines įmonės aktualijas, juokaujant šūkį galima perfrazuoti – „Būkite su mumis ir būsite greičiausi!“Skip to content