• Naujienos
 • „SDG“ įmonių grupės renginiai darbuotojų saugos ir sveikatos dienos proga

  „SDG“ įmonių grupės renginiai darbuotojų saugos ir sveikatos dienos proga

  Jau dešimtąjį kartą „SDG“ įmonių grupė balandžio 28 d. minėjo Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną, kurios tikslas – kurti saugias, sveikas ir tinkamas darbo sąlygas. Per tą laiką akcija išsiplėtė į visą renginių ciklą, apimantį įvairias veiklas bei besitęsiantį visą savaitę.

  Trečiuosius metus iš eilės VšĮ „Saugi pradžia“ kartu su „SDG“ įmonių grupe ir Prekybos, pramonės ir amatų rūmais kvietė smagiai praleisti vakarą diskutuojant apie darbuotojų saugą ir sveikatą bei atsakinėjant protų mūšių „Būkime saugūs ir sveiki darbe!“ klausimus.

  Balandžio 20 ir 21 d. protų mūšiai vyko Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Marijampolės ir Alytaus miestuose. Juose dalyvavo 47 komandos, subūrusios per 280 dalyvių iš įvairių įmonių, organizacijų ar pavienius iniciatyvius asmenis. Visiems vakaro dalyviams buvo įteiktos atminimo dovanos.

  Miestų komandos – nugalėtojos balandžio 28 d., Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną, susitiko protų mūšio finale „Nautilus“ laisvalaikio namuose Kaune. Po įtemptos ir azartiškos kovos nugalėjo Klaipėdos komanda „Sakuona“ iš UAB „Sakuona“, antrąją vietą užėmė Šiaulių komanda „Bang bang“ iš UAB „Automatizavimo sprendimai“, trečiąją – Kauno komanda „Užskaitom“ iš UAB „Aurika“. Gausūs rėmėjų prizai pradžiugino ne tik nugalėtojus, bet ir visus, dalyvavusius baigiamajame Pasaulinės darbuotojų saugos ir sveikatos dienos renginyje.

  Tradiciškai šią dieną „SDG“ įmonių grupės darbuotojai didžiųjų Lietuvos miestų sankryžose praeiviams ir vairuotojams dalijo darbo pirštines su užrašu „Saugok save darbe!“. Akcija taip pat vyko Latvijoje ir Estijoje. Balandžio 26 d. centriniame biure Kaune vyko kraujo donorystės akcija Kauno klinikose besigydantiems ligoniams. Akcijos metu padovanotas kraujas gali išgelbėti nelaimingus atsitikimus patyrusių darbuotojų gyvybes. Juk 2015 metais nelaimingų atsitikimų darbe metu žuvo 41 darbuotojas, 145 buvo sunkiai sužaloti. Ši statistika nėra tik skaičiai – tai konkrečių žmonių likimai.

  Balandžio 27 d. Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje vyko pirmasis nacionalinis jaunojo verslininko profesinio meistriškumo konkursas „Verslo faktorius“. „SDG“ atstovai kaip vieną iš konkurso užduočių pravedė moksleiviams protų mūšį apie darbuotojų saugą ir sveikatą. Moksleiviai azartiškai sprendė užduotis, linksmai reagavo į vaizdinius klausimus. Nugalėtojams atiteko „SDG“ įsteigti prizai.Skip to content