• Naujienos
 • SDG įmonių grupei – vėl Kauno miesto mero taurė

  SDG įmonių grupei – vėl Kauno miesto mero taurė

  Antrus metus vykusiame Kauno maratone SDG įmonių grupės komanda ir vėl buvo neaplenkiama. Įveikti kilometrai SDG komandai jau antrus metus nulėmė garbingą apdovanojimą – Kauno miesto mero taurę už daugiausia nubėgtų kilometrų.

  Šiais metais SDG įmonių grupė, kurią sudaro: UAB „SDG“, UAB „SDG kodas“, UAB „SDG akademija“, UAB „SDG grupė“, VšĮ „Saugi pradžia“ ir Estijoje esanti įmonė „OTG“, dar labiau pagausino savo bėgikų būrį. Skaičiai išties įspūdingi: įveikta apie 1945 km., o komandą sudarė beveik 200 bėgikų. Bėgime dalyvavo įmonių darbuotojai, jų šeimos nariai bei draugai. Taip pat už SDG komandą bėgo 9 vaikai iš Kauno vaikų globos namų „Atžalynas“, 11 vaikų iš Kauno savivaldybės vaikų globos namų bei 15 vaikų iš Kauno samariečių vaikų dienos centro „Užuovėja“. Šiems vaikams įmonių grupė padovanojo bėgimo batelius, kad jie galėtų saugiai įveikti maratono trasą. Verslo tauro už inovacijas socialinės atsakomybės srityje apdovanojimą pelniusios UAB „SDG“ generalinis direktorius Eduardas Jasas mano, kad dalyvavimas maratone – tai puiki proga šiems vaikams išbandyti save, pasijusti esant pilnaverte visuomenės dalimi.

  Būdama lydere tarp konsultacijų kompanijų Lietuvoje, įmonių grupė tokių pačių principų laikosi ir organizuodama laisvalaikio renginius. Suvienijusi entuziastingus bėgikus SDG dar kartą įrodė, kaip svarbu išlaikyti komandinę dvasią, vieningumą, gerą nuotaiką bei geranoriškumą, siekiant užsibrėžtų tikslų. Svarbų vaidmenį atliko ir įspūdį komandų bėgikams paliko sirgaliai. Ryškiaspalviais marškinėliais pasidabinusius SDG komandos bėgikus visos trasos metu lydėjo palaikymo šūksniai, plakatai, per garsiakalbius skambėjo raginimai nepasiduoti ir judėti pirmyn. Uždegančio ir draugiško palaikymo užteko ir savos komandos bėgikams, ir kitiems maratono dalyviams, kurie džiaugėsi ir dėkojo už sirgalių sukurtą smagią atmosferą.

  Šie pasiekimai tik dar kartą patvirtina tai, jog norint nesuklupti trasoje – ar tai būtų maratono distancija, ar verslo įmonės gyvavimas, – reikia nuolatos judėti į priekį, tikėti savo ir esančių šalia jėgomis ir galimybėmis, visad ištiesti draugišką palaikymo ranką. Tuomet tikslo įgyvendinimas tampa neišvengiamas. Tą dar kartą įrodė SDG įmonių grupės komanda, kurios rankose jau antri metai puikuojasi garbinga gausiausios ir daugiausiai kilometrų Kauno maratone įveikusios komandos mero taurė.


Skip to content