• SDG bėgikų komanda vienija darbuotojus, šeimos narius ir globos namų vaikus

    SDG bėgikų komanda vienija darbuotojus

    UAB „SDG“ – lyderė tarp konsultacijų kompanijų Lietuvoje. Įmonė tų pačių kokybės principų laikosi ir organizuodama renginius už darbinės veiklos ribų – SDG komanda Kauno maratone 2013 pretenduoja į Mero taurę, kuri atiteks gausiausiai maratono komandai. Maratone dalyvaus SDG darbuotojai iš visų įmonės skyrių Lietuvoje, daugelis darbuotojų pasikvietė savo šeimos narius ar draugus, o daugiau nei trečdalį komandos sudaro vaikų dienos namų ir vaikų dienos centro auklėtiniai.

    Įmonės darbuotojus dalyvavimas bėgime suburia bendram tikslui, dovanoja nekasdienių įspūdžių, suteikia turiningą bei prasmingą laisvalaikį su savo šeimomis ir bendradarbiais. SDG jau daugelį metų bendrauja su įvairiais vaikų globos namais, tad ir šį kartą į bendrą SDG-iečių šventę pasikvietė vaikus iš Kauno vaikų globos namų „Atžalynas“, Kauno m. savivaldybės vaikų globos namų ir iš vaikų dienos centro „Užuovėja“. Dideliam nustebimui, į SDG komandą užsirašė ne po kelis, o po keliolika vaikų iš kiekvienų globos namų ir dienos centro!

    SDG pasirūpino savo komandos patogiu bėgimu – kiekvienam dalyviui padovanota specialiai bėgimui skirta apranga: sportiniai bateliai bei marškinėliai. Gerą komandos nuotaiką palaikys ir gausi palaikymo komanda, kuri bus išsibarsčiusi visoje Kauno maratono 2013 trasoje – kad bėgikai jaustų nuolatinį palaikymą.

    Visa SDG įmonė, bėgikų komanda ir palaikymo grupė su nekantrumu laukia šio nekasdieniško, sportiško ir bendruomeniško sekmadienio Kaune.

Skip to content