• Naujienos
  • Savivaldybės parama – dviejų rūmų narių idėjoms

    Kauno miesto savivaldybė skirs dalinį finansavimą septynių originaliausių ir novatoriškiausių verslo idėjų autoriams. Šiam sprendimui pritarė Kauno miesto taryba.

    Tarp paremtų idėjų autorių – du Kauno PPA rūmų nariai: UAB „Domalina“ („Kauno menas – pasauliui“ – bus suteikta galimybė nepriklausomiems Kauno miesto menininkams eksponuoti bei parduoti bei parduoti savo gaminius internete; projekto metu bus sukuriama elektroninės prekybos ir eksponavimo sistema kūrėjams) ir UAB „Agmis“ („Mobiliosios turistinės aplikacijos „Visit Kaunas
    “ sukūrimas ir platinimas“ – siekiama Kauno miesto turistams sukurti mobiliąją aplikaciją „Visit Kaunas“, kuri naudojama mob. telefonuose ir planšetinuose kompiuteriuose).

    Kartu su minėtais rūmų nariais beveik 90 tūkst. litų paramą pasidalins ir šios idėjos:

    „Disabled enabled – pritaikyk savo miestą sau“. Disabledenabled.eu – neįgaliųjų socialinis tinklas, sukurtas padėti neįgaliesiems keliauti. Mobiliuoju telefonu naudojama programa reitinguoja labiausiai pritaikytas vietas pagal turimą negalią. Taip sudaroma duomenų bazė pagal kurią neįgalieji gali pasirinkti savo maršrutą, o įmonės siekti pritaikyti savo erdvę neįgaliesiems.

    „Elektroninės komercijos sprendimai smulkaus ir vidutinio dydžio verslui“. Kauno mieste įkurta tarptautinė elektroninės komercijos informacinių technologijų eksporto įmonė, kuri specializuosis į smulkų bei vidutinį verslo sektorių.

    „Inovatyvus daugiafunkcinis jutiklis, valdomas išmaniuoju telefonu“. Jutiklis naudojamas ne tik saugumo funkcijoms užtikrinti, bet ir patalpų mikroklimato formavimui, stebėsenai. Jutiklis valdomas mobiliuoju telefonu.

    6″Maisto be glitimo gamyba, pardavimas ir pristatymas“. Maisto be glitimo pagal užsakymą gamyba, pardavimas ir pristatymas

    „Išmanusis žaislas“. Interaktyvi lavinimo priemonė – garsą įrašantis žaislas „Šnekutis“, kuris vaikui gali padėti nuosekliai ir saikingai formuoti kalbinius gebėjimus.

    Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros komisija įvertino 79 paraiškas. Verslo idėjos buvo vertinamos atsižvelgiant į idėjos išskirtinumą ir konkurencingumą, novatoriškumą, realistiškumą, atitikimą rinkos poreikiams, įgyvendintos idėjos indėlį į miesto įvaizdžio gerinimą, motyvus ir galimybes idėją paversti verslu.

Skip to content