• Savanorė Ruandoje – Asta Šileikienė

    Savanorė Ruandoje - Asta Šileikienė

    Lietuvos verslo moterų tinklo pirmininkė, UAB „Garliavos šeimos klinikos“ vadovė Asta Šileikienė šiuo metu vieši Ruandoje, kunigo Hermano Šulco našlaičių sodyboje. Ji jau beveik mėnesį nemokamai gydo vietinius vaikus ir moteris. Savanorė gydytoja iš Afrikos į Lietuvą grįš kovo pabaigoje.

    Tai jau ne pirma Astos Šileikienės kelionė savanoriauti Afrikoje, kaip ir ne vienintelis susitikimas su žinomu kunigu Hermanu Šulcu. Gruodžio mėnesį jis su grupe Ruandos jaunimo ir mokytojų viešėjo Kaune. Jais tuomet, be daugelio kitų žmonių, rūpinosi ir Asta Šileikienė. Viena iš jos dovanų buvo visiems iš Ruandos atvykusiems bičiuliams nupirkti bilietai į „Liepsnojančio Kalėdų ledo“ programą Kaune.

    Afrikoje gydytoja dar ir moko vietinius vaikus anglų kalbos, veda verslumo ir lyderystės pamokas. Afrikoje ji laukia atvykstant ir Europos Komisijos paregūnės Valentinos Pinnos, 2011 m. vasarą apsilankiusios Kaune. Kartu bus ieškoma pagalbos Ruandai per europinius tinklus. Gydytoja savo lėšomis išlaiko du kunigo H. Šulco stovykloje augančius našlaičius.Fotogalerijoje – gydytojos Astos Šileikienės gyvenimo ir darbo Ruandoje akimirkos.

Skip to content