• Saugaus darbo akcija

  Saugaus darbo akcija

  Balandžio 28-ąją dienos darbus nemažai įmonių pradėjo saugaus darbo tema. Tokiu devizu kasmetinę akciją „Saugok save“ dvylikos Lietuvos miestų sankryžose anksti ryte skelbė SDG įmonių grupės atstovai. Šia, jau penktus metus organizuojama, akcija „Saugok save“ jie ragino prisiminti, kad saugaus darbo kultūra – tai būtina investicija į darbuotojo gerovę.

  „Tokią dieną įmonių vadovai ir darbuotojai turėtų papildomą kartą peržvelgti darbo vietas ir įvertinti, kiek skiriama dėmesio nelaimingų atsitikimų darbe prevencijai ir saugaus darbo užtikrinimui, – sako SDG įmonių grupės vadovas Eduardas Jasas. – „Ne paslaptis, kad dėmesys šiam klausimui nėra pakankamas ir dažnai į jį žiūrima tik formaliai. Statistika kalba už save.“

  Tarptautinės darbo organizacijos duomenimis, pasaulyje maždaug kas 15 sekundžių žūsta vienas darbuotojas. Grupės įmonės UAB „SDG“, UAB „SDG kodas“ ir VšĮ „Saugi pradžia“, organizuodamos kasmetinę akciją pasaulinės darbuotojų saugos ir sveikatos dienai pažymėti, siekė dar kartą atkreipti visuomenės dėmesį į nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių susirgimų prevencijos klausimus, aktyviai skleisti saugaus darbo kultūros idėją. UAB „SDG“ atkakliai siekia diegti nuostatą visuomenėje, kad tik saugus darbas gali būti visavertis.

  Dažnas galvoja, kad nelaimės gali atsitikti kam nors kitam, bet tik ne jam. Skaičiai rodo ką kita. Kasmet pasaulyje darbe nuo nelaimingų atsitikimų miršta apie 2 mln. žmonių.

  Teisingas požiūris gali mums padėti dirbti sveikiau ir saugiau.

  UAB „SDG“ inf.


Skip to content