• Naujienos
 • Šakiai užbaigė rinkiminių debatų ciklą

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų inicijuotuose, vietos verslo bendruomenės aktyviai palaikytuose debatuose Šakiuose vasario 25 d. dalyvavo visi 6 kandidatai į Šakių rajono merus. Jie buvo pirmieji, kuriuos organizavo rūmų Šakių atstovybė.

  Sveikinimo žodį taręs Kauno PPA rūmų viceprezidentas Eduardas Jasas linkėjo konstruktyvios diskusijos, o vėliau uždavė rūmų klausimą apie kandidatų viziją, kokio proveržio jie siektų rajone užėmę mero postą.

  Debatus moderavusi „Laikraštis Valsčius“ redaktorė Giedrimė Didžiapetrienė pakvietė kandidatus prisistatyti, pateikti argumentus, kodėl verslo žmonės turėtų balsuoti už kiekvieną iš kandidatų.

  Pristatydami savo profesinę ir politinę patirtį, verslo pasaulio problemų suvokimą, potencialiems rinkėjams prisistatė visuomeninio rinkimų komiteto „Už Šakių rajono ateitį“ atstovas Juozas Bertašius, Darbo partijos iškelta Dinara Gudaitienė, Lietuvos socialdemokratų partijos atstovas Darius Jakavičius, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos skyriaus pirmininkas Raimondas Januševičius, visuomeninio rinkimų komiteto „Už vieningus zanavykus“ atstovas Vidmantas Muraška bei Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos atstovas, šiuo metu mero pareigas einantis Edgaras Pilypaitis.

  Visi kandidatai atsakė į klausimus apie rajono valdžios kompetencijas ir galimybes keisti verslo aplinką, apie privataus verslo ir viešojo sektoriaus konkurenciją paslaugų sektoriuje, legalaus ir šešėlinio verslo santykį, bendruomenės ir verslo interesų priešpriešos sprendimo galimybes, jaunų šeimų išlaikymo rajone problematiką ir kt. Išklausę kandidatų vizijas, kur jie panaudotų biudžeto perteklių. Verslininkai, įstaigų vadovai, politikai uždavė dar po keletą klausimų kandidatams, siekdami išsiaiškinti jų pozicijas įvairiais verslo aplinkos klausimais.

  Debatai Šakiuose užbaigė rūmų rengtų diskusijų su kandidatais į merus ciklą septyniose regiono savivaldybėse: Kaune, Marijampolėje, Jonavoje, Kėdainiuose, Prienuose, Vilkaviškyje ir Šakiuose.

  “Laikraštis Valsčius“ nuotraukos

Skip to content