• Rūmuose įvyko verslo ir Kazachstano ambasados Lietuvoje atstovų susitikimas

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose įvyko verslininkų susitikimas su Kazachstano ambasados atstovais: Patarėju-Konsulu Baigabyl Mamlin, Patarėju Dauren Abdikhadirov bei Kazachstano Respublikos garbės konsulu Kaune Albertu Miliniu.

    Susitikimo metu svečiai pristatė verslo plėtros Kazachstane galimybes ir aptarė dabartines veiklos vystymo sąlygas bei aktualijas. Taip pat vyko diskusija su renginyje dalyvavusiais įvairių verslo sričių atstovais. Diskusijos metu svečiai atsakė į verslininkų jiems užduotus klausimus, susijusius su bendradarbiavimu bei Kazachstano rinka.

    Kazachstanas – šalis garsi ne tik savo kultūra, istorija, gamtos ištekliais ir gyventojų svetingumu, bet ir vertinama, kaip patikima verslo partnerė. Perspektyviais sektoriais eksportui į Kazachstaną yra laikomi pieno pramonės gaminiai, mašinos ir mechaniniai įrenginiai, švietimas, medienos pramonė, metalo pramonė, elektros mašinos ir įrenginiai, plastikai, logistikos ir transporto paslaugos, spauda ir kt. 

    Po susitikimo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius padėkojo svečiams už produktyvų susitikimą bei apsikeitė atminimo dovanomis.

Skip to content