• Rūmuose įsteigtas Teisininkų klubas

  Rūmuose įsteigtas Teisininkų klubas

  Sausio 16 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose įsteigtas jau vienuoliktasis – Teisininkų klubas.

  Apie iniciatyvą į profesinę bendruomenę vienyti teisininkus penktadienio kavos renginių metu pirmoji prabilo advokatų profesinės bendrijos „Viliušis ir Astromskis“ teisininkė Aušra Starkutė-Šyvokienė. Jos siūlymą, kad teisininkams itin reikalinga erdvė, kurioje jie galėtų drauge svarstyti įstatymų projektus, diskutuotų dėl teisės normų praktinio taikymo, dalintųsi patirtimi, aptartų verslo aplinkos aktualijas ir formuotų ekspertinę nuomonę teikiant pasiūlymus, netrukus palaikė ir grupė rūmų bendruomenės kolegų.

  Susipažinkime su naujojo klubo lyderiais. Klubo vadove pirmųjų metų kadencijai išrinkta iniciatyvos autorė Aušra Starkutė-Šyvokienė, advokatų profesinės bendrijos „Viliušis ir Astromskis“ teisininkė.

  Valdybos nariais tapo Evelina Jasaitė, UAB „SDG“ teisės deparatamento direktorė; Ieva Smetonaitė, MB „Verslo idėja“ direktorė; Inga Šabūnienė, UAB „Eoltas“ teisininkė, ir Andrius Verbyla, Kauno PPA rūmų kancleris, klubo koordinatorius.

  Įmonių ir organizacijų teisininkus, norinčius prisijungti prie naujo profesinio klubo ir kolegų būryje dalintis bei gauti žinių, kelti savo profesinę kompetenciją, kviečiame kreiptis į koordinatorių Andrių Verbylą andrius.verbyla@chamber.lt
  , tel. (8 677) 64 050
  .

  Teisininkų klubo susitikimai bus rengiami kiekvieną mėnesį. Artimiausias susitikimas planuojamas vasario 12 d. Jo tema – asmens duomenų apsaugos įstatymas ir jo praktinis taikymas. Informaciją apie klubo renginius kviečiame sekti chamber.lt renginių kalendoriuje.

Skip to content