• Rūmuose apsilankė Izumiotsu prekybos ir pramonės rūmų vadovai

    Rūmuose apsilankė Izumiotsu prekybos ir pramonės rūmų vadovai

    Kauno PPA rūmuose lankėsi Japonijos miesto Izumiotsu miesto delegacija bei Izumiotsu prekybos ir pramonės prezidiumo nariai. Svečius priėmė Kauno PPA rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis ir generalinė direktorė Olga Grigienė.

    Tai jau ketvirtasis Izumiotsu prekybos ir pramonės rūmų pirmininko pareigas net 13 metų ėjusio, o dabar garbės prezidento Takao Sawada vizitas Kauno PPA rūmuose. Kartu su juo atvyko ir rūmų viceprezidentas Kiyokazu Fujii. Vizito tikslas – aptarti tolesnes bendradarbiavimo galimybes vykdant bendradarbiavimo sutartį, pasirašytą tarp Kauno PPA rūmų ir Izumiotsu prekybos ir pramonės rūmų 2014 m. Jos pagrindinis jos tikslas – stiprinti bendradarbiavimo galimybes tarp Lietuvos ir Japonijos įmonių.

    Ne pirmą kartą rūmuose svečiavęsis buvęs Japonijos miesto Izumiotsu meras Haruhiko Ito pabrėžė, jog siekė bendradarbiavimo su Kauno miestu savivaldybės lygiu,o dabar jo kaip keramikos meistro paroda eksponuojama M. K. Čiurlionio dailės galerijoje. Apie meną, muziką šio susitikimo metu buvo kalbama ne mažiau nei apie verslą. Abiejų šalių verslininkai palaiko vis daugiau glaudžių ryšių, poreikis bendrauti tik stiprėja. Tarp svečių šįkart buvo ir 135 viešbučių bei restoranų tinklą valdantis Yuzuru Hirano, kuris kviečia lietuvius dirbti savo viešbučiuose Japonijoje.
Skip to content