• Rumunijos ambasadorius siūlo verslininkams bendradarbiauti

  Rumunijos ambasadorius siūlo verslininkams bendradarbiauti

  Kovo 3 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose antrą kartą su oficialiu vizitu lankėsi Rumunijos ambasadorius Lietuvoje Dan Adrian Balanescu. Pirmą kartą Rumunijos ambasadorius rūmuose lankėsi prieš dvejus metus.

  Ambasadorius taip pat susitiko su Kauno miesto meru Visvaldu Matjošaičiu ir aptarė planuojamą Kauno m. savivaldybės delegacijos vizitą į antrą pagal dydį Rumunijos miestą Kluž-Napoką. Skatindamas ekonominį bendradarbiavimą tarp šių miestų ambasadorius pakvietė rūmus užmegzti bendradarbiavimą su Kluž-Napokos prekybos, pramonės rūmais ir surengti verslo susitikimus tarp abiejų šalių įmonių mero vizito metu.

  Susitikime buvo pristatyta Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiančio Enterprise Europe Network tinklo pagalba Lietuvos įmonėms ieškant kontaktų Rumunijoje. Nuo 2015 m. tinklo dėka buvo užmegzta 10 kontaktų tarp šių šalių įmonių.

  Ambasadorius Dan Adrian Balanescu domėjosi, kokie pramonės sektoriai yra perspektyviausi ir ką galima padaryti siekiant užmegzti glaudžius ryšius tarp miestų verslininkų nuolatiniam bendradarbiavimui.

  Įmones, kurios domisi bendradarbiavimu su Rumunija ir nori dalyvauti susitikime su Rumunijos verslininkais (2016 m. gegužės mėnesio pirmoje pusėje) ar pateikti konkrečių pasiūlymų, prašome kreiptis iki kovo 17 d. į tarptautinių ryšių vadybininką Edmundą Cyliką. Tel. (37) 20 14 91 el. p. cylikas@chamber.lt


Skip to content