• Naujienos
 • Rūmų žurnalisto premija apdovanota Ramutė Šimukauskaitė

  Rūmų žurnalisto premija apdovanota Ramutė Šimukauskaitė

  Tradiciniame Spaudos baliuje Kaune, Žurnalistų namuose, gegužės 12 d. penktą kartą įteikta Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir Lietuvos žurnalistų sąjungos Kauno apskrities skyriaus įsteigta premija ekonomikos temas nagrinėjančiam žurnalistui.

  Šiemet premijos laureate tapo Prienų ir Birštono laikraščio „Gyvenimas“ ilgametė redaktorė ir žurnalistė Ramutė Šimukauskaitė. Jai premijos diplomą įteikė Kauno PPA rūmų viceprezidentė Vaida Butkuvienė.

  Ramutė įvertinta už objektyvius rašinius apie ekonomikos ir verslo aktualijas bei problemas, pozityvaus požiūrio į verslininką ir verslo savivaldą skatinimą, nuoseklų informavimą apie verslo ir valdžios bendradarbiavimą, žmonių verslumo ugdymą. Taip pat – už reikšmingą ilgametę veiklą garsinant nusipelniusius krašto žmones, tarp jų verslininkus, ir pagerbiant juos tradiciniuose kraštiečių renginiuose.

  Konkursui pateiktus darbus vertino komisija, kurią sudaro ne tik rūmų atstovai, bet ir kolegos žurnalistai, kultūros, meno, mokslo įstaigų atstovai.

  Konkursas ekonomikos temas nagrinėjantiems Kauno ir Marijampolės regionų žurnalistams skelbiamas jau penkerius metus. Juo siekiama skatinti žurnalistus daugiau domėtis ir žiniasklaidoje atspindėti ekonomikos bei verslo temas, nuodugniai ir profesionaliai analizuoti ūkio raidos ir verslo aplinkos problemas bei aktualijas. Premijos dydis – 800 eurų.

  Pirmoji pagrindinė premija buvo įteikta 2014 m. „Init TV“ vyriausiajai redaktorei Vilmai Garlinskienei, antroji – Jonavos laikraščio „Naujienos“ redaktoriaus pavaduotojai Irenai Nagulevičienei.

  2015 m. premija įvertinta „Verslo žinių“ korespondentė Kaune Indrė Sesartė, 2016 m. – LRT laidos „7 Kauno dienos“ redaktorė ir žurnalistė Jurgita Pridotkaitė. Pernai premijos laureate tapo žurnalistė Vilma Kasperavičienė.

Skip to content