• Naujienos
 • Rūmų vasaros šventė: svarbu dalyvauti, o ne laimėti

  Rūmų vasaros šventė: svarbu dalyvauti

  Antrą kartą Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenė rinkosi į vasaros šventę. Kasmet birželio viduryje gamtos prieglobstyje, gausiame bendraminčių būryje, su šeimomis linksmai švenčiamas rūmų gimtadienis. 1925 m. birželio 18-oji – rūmų įkūrimo Lietuvoje diena.

  Šimtamečių ąžuolų paunksmėje, Dubysos regioniniame parke įsikūrusioje Romano Aniulio sodyboje „Kirkšnovė“ birželio 15-ąją susirinko apie 150 rūmų narių. Atstovaujantys skirtingiems verslo sektoriams, skirtingo dydžio įmonėms, įvairaus amžiaus grupėms , tačiau vienijami geros nuotaikos, solidarumo ir entuziazmo.

  Šiemet šventė virto chamberiada, kurioje, kaip ir olimpinėse žaidynėse, svarbiausia dalyvauti, o ne laimėti. Suformuotos komandos kūrė savo pavadinimus, šūkius ir vėliavas. O paskui drąsiai žygiavo į mišką, kuriame jų laukė nežinomybė ir nuotykiai: net vienuolika UAB „Psichologinio konsultavimo grupė“ parengtų užduočių. Vienoms įveikti pakako išmonės, kitoms – vikrumo, tačiau visose be išimties labiausiai pravertė komandinė dvasia ir azartiškas užsidegimas.

  Nežinia, ar vėliavoje nupiešta karūna nugalėtojams ir lėmė pergalės laurus, tačiau pralaimėjusių vasaros šventėje nebuvo. Apdovanojimais ir rėmėjų prizais tiesiog lijo ir komandoms, ir dalyviams – už solidarumą, už polėkį, už skaudžiausią skrydį ir kt. Nė vienas vaikas, kurių daugiau kaip 20 karaliavo mažylių zonoje, neliko be dovanų.

  Dėkojame šventės mecenatui UAB „Informacinio saugumo agentūra“ , rėmėjams: UAB „Corpack“ , AB „Lytagra“, partneriams: UAB ,,Psichologinio konsultavimo grupė‘‘, UAB ,,Interjero erdvė‘‘, UAB „Kelmukai“, UAB ,,Green Prints‘‘, Jūratės Gulbinienės įmonei, UAB „Aurimona“, UAB „Naujasis Nevėžis“, UAB „Autotoja – Lexus“, UAB „Asmeniškai Jums“.

  Visiems, buvusiems šventėje, ir besigailintiems, kurie nedalyvavo, siūlome šventės fotografijų galeriją.

  Plačiau apie šventę – liepos mėnesio „Rūmų žiniose“.

  Šventės nuotraukos 1

  Šventės nuotraukos 2

Skip to content