• Naujienos
 • Rūmų tarybos posėdyje – apie reikšmingus projektus

  Gegužės 3 d. „Technopolyje“ įvyko rūmų tarybos posėdis, jame apsvarstyti 8 klausimai.

  Rūmų taryba priėmė sprendimą dėl ekonomikos ir verslo temas nagrinėjančių žurnalistų šių metų konkurso nugalėtojo. Gegužės 7 d. Kaune vyksiančio tradicinio Spaudos baliaus metu teikiama premija bus jau trečioji, kuria siekiama paskatinti žiniasklaidos atstovus daugiau domėtis ir atspindėti ekonomikos bei verslo temas, nuodugniai ir profesionaliai analizuoti ūkio raidos ir verslo aplinkos problemas bei aktualijas. Šiemet konkursui savo darbus pateikė 5 Kauno ir Marijampolės regionų žurnalistai. Jų darbus vertino iš 10 narių sudaryta komisija, kurios daugumą sudarė mokslo ir mokymo įstaigų atstovai bei meno kūrėjai.

  Rūmų taryba patvirtino Jonavos filialo tarybos darbo reglamentą, personalinę sudėtį ir tarybos pirmininką. Juo išrinktas UAB „Baldai Jums“ generalinis direktorius, Kauno PPA rūmų tarybos narys Alfonsas Meškauskas. Jonavos filialo tarybos nariais taip pat išrinkti AB „Achema“ generalinis direktorius Ramūnas Miliauskas, UAB „Jonavos paslaugos“ direktorius Edmundas Mulokas, UAB „Gudžionys“ direktoriaus pavaduotojas Gintautas Brukas, UAB „Binčis“ vyr. finansininkė Jolita Peleckienė, E. Mickevičiaus IĮ „Technoera“ savininkas Elmantas Mickevičius ir UAB „Subtilija“ akcininkė Karolina Bielskė.

  Rūmų tarybai buvo išsamiai pristatytas verslo istorijos įamžinimo erdvės projektas. Kaip žinia, projekto tikslas – sukurti Lietuvos verslo istorijos įamžinimo erdvę ir joje įprasminti verslą kaip valstybės stiprybės pagrindą, sukuriantį sąlygas vystytis kitoms sritims – mokslui, menui, kultūrai, sportui. Verslo skveras ir Lietuvos verslo alėja kuriami istorinėje vietoje – Kauno Ąžuolyno vakarinėje teritorijoje, Parodų kalne, kur tarpukario metais vyko Lietuvos žemės ūkio ir pramonės parodos. Projektas ypatingai prasmingas artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui, kurį minėsime 2018 m.

  Taryba priėmė sprendimus dėl bendruomenės atstovų apdovanojimų bronzos „Darbo žvaigžde“ ir „Darbo žvaigždės“ medaliu.

  Generalinis direktorius Vytautas Šileikis tarybai pristatė rengiamą Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų įstatymo keitimo projektą. Tarybos nariai po diskusijų suformulavo pasiūlymus dėl šio teisės akto tobulinimo ir papildymo.

  Į naujus narius priimti trys nauji nariai: UAB „Hegelman transporte“, užsiimanti pervežimais tarptautiniais maršrutais, UAB „Vendiplas“, gamkinanti plastikinius gaminius iš bešinio plastiko, ir Ligita Artmonienė, pardavimo agentė.

  Rūmų tarybos nariai susipažino su balandžio mėnesio kronika, gegužę numatomais renginiais, išklausė informaciją apie verslo bendruomenės susitikimus su partijų atstovais – kandidatais Seimo rinkimuose, rūmų vasaros šventės birželio 18 d. organizavimą.

Skip to content