• Rūmų tarybos nariai susitiko su miesto vadovais

  Rūmų tarybos nariai susitiko su miesto vadovais

  Birželio 2 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos nariai susitiko su miesto meru Visvaldu Matijošaičiu, vicemerais Povilu Mačiuliu, Vasilijumi Popovu ir Simonu Kairiu bei savivaldybės administracijos direktoriumi Gintaru Petrausku.

  Rūmų tarybos posėdyje dalyvavę miesto vadovai ir verslo bendruomenės atstovai aptarė dešimtį aktualių klausimų. Nauja vadovybė pritaria Verslo tarybos veiklos tęstinumui. Viename artimiausių miesto tarybos posėdžių bus tvirtinama naujos sudėties Verslo taryba.

  Meras V. Matijošaitis pabrėžė, kad savivaldybės valdomose įmonėse politikus keičia savo srities specialistai.

  Daugiau kaip valandą trukusioje diskusijoje buvo kalbama apie MTP „Technopolis“ perspektyvą, vietos veiklos grupes, kuriose privalo būti ir verslo atstovų, ES lėšų pritraukimą ir prioritetinius projektus, apleistų pastatų problemą, būtinybę sujungti viešąjį logistikos centrą su Kauno oro uostu ir kt.

  Meras taip pat domėjosi rūmų vykdomu Verslo alėjos ir Lietuvos verslo šlovės erdvės sukūrimo Parodų kalne konkursu ir jam pateiktais darbais, kurie jau eksponuojami rūmų salėje.

  Posėdyje buvo pristatyta šiuolaikinės „konkės“ idėja. Miesto tarybos narys prof. Jonas Audėjaitis siūlo nebegrįžti į XIX amžių, netiesti bėgių per Laisvės alėją, o sukurti šiuolaikinę, modernią transporto priemonę. UAB „Elinta“ vadovas Vytautas Jokužis siūlo „konkę“ pakeisti elektra varoma, lėtaeige ir savaeige transporto priemone, kuri išsaugotų istorinę atmintį ir kartu taptų nauja patrauklia pramoga miestiečiams ir turistams.
Skip to content