• Rūmų premija – žurnalistei Vilmai Kasperavičienei

    Rūmų premija – žurnalistei Vilmai Kasperavičienei

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir Lietuvos žurnalistų sąjungos Kauno apskrities skyriaus sprendimu premija už ekonomikos ir verslo temų nagrinėjimą žiniasklaidoje šiemet skirta „Savaitraščio Kaunui“ žurnalistei Vilmai Kasperavičienei.

    Gegužės 13 d. tradicinio Spaudos baliaus Kaune metu bus įteikta ši, jau ketvirtoji rūmų ir LŽS organizacijos premija. Ja siekiama skatinti žurnalistus daugiau domėtis ir žiniasklaidoje atspindėti ekonomikos ir verslo temas, analizuoti ūkio raidos ir verslo aplinkos problemas bei aktualijas.

    Konkursui pateiktus darbus vertinusi komisija geriausiai įvertino Vilmos Kasperavičienės darbus – kaip objektyviai atspindinčius verslo situaciją, skatinančius teigiamą visuomenės ir valdžios požiūrį į verslininką, ugdančius žmonių verslumą, atkreipiančius dėmesį į konstruktyvų verslo ir valdžios bendradarbiavimą. Vilmos Kasperavičienės rašinių herojai – verslininkai: tiek jauni, pradedantys, tiek patyrę, arba šeimos verslą kuriantys žmonės. Per asmenines patirtis pasakojama apie verslų sėkmės istorijas ir kliūtis, konkurenciją, kintančią verslo aplinką ir kt.

    Pirmoji analogiška premija buvo įteikta 2014 m. „INIT TV“ vyriausiajai redaktorei Vilmai Garlinskienei. 2015 m. premija įvertinta „Verslo žinių“ korespondentė Kaune Indrė Sesartė, 2016 m. – LRT laidos „7 Kauno dienos“ redaktorė ir žurnalistė Jurgita Pridotkaitė.

Skip to content